Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2016. október 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A hajas fejbőr szeborreája esetén alkalmazható.

Hatóanyag: 10 g lecsapott kén tubusonként.

pirospipacsocska

2021. március 28.

A családunk ezt használja,korpás,zsíros fejbőrre.A korpát elég szépen eltünteti,szinte csikorgósan tisztára mossa le a fejbőrt.Azsírosodáson csak picit tudott javítani.Kevés kell belőle,jól habzik.Viszont nekem nagyon szárítja a hajvégeimet.Az illata számomra elég ütős,kénes-gyógyfürdős,amit napok múlva is érzek a hajamon,párnámon.Mostmár végre műanyag tubusban van,így könnyebben ki lehet nyomni a tubusból.Szóval egynek elmegy a korpásodás elleni harcban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 28.

viragzsofi

2020. szeptember 27.

Hónapokig küzdöttem erős korpásodással és viszketéssel. Nem használt rá semmilyen sampon.
Ezt bőrgyógyász ajánlotta. Nagyon olcsó és nekem bevált a problémámra. Mióta ezt használom nem viszket a fejbőröm és a korpásodás is minimális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

ppetruc

2019. november 19.

Folyamatosan hámló fejbőrrel áldott meg az ég, és sajnos nem tartozom azon szerencsések közé, akik bármilyen samponnal moshatnak hajat. A csomagolása nem a legpraktikusabb. A Bioderma Node DS-termékével felváltva használom. A hámló fejbőr, viszketés ellen szuper, de sem a hajam zsírosságát nem csökkenti, sem a hajmosások közötti időt nem segít kitolni. Ennek ellenére megy az 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

Tirana

2018. május 16.

A korpát szépen leszedi, a viszketés is enyhül és kevésbé zsírosodik a hajam, amióta használom. A fém tubus nem túl praktikus, nehéz kinyomni a végét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

tomimariann

2017. augusztus 14.

A Naturlandos társát jobban szeretem. Vannak patikák, melyek nem forgalmazzák azt, ezt ajánlják cserébe, gondoltam úgyis ugyanaz a termék, csak más csomagolással (gyártóval)... nekem nem lett a szívem csücske ez a termék. Alig várom, hogy elfogyjon ez a fémtubusban lévő kénsampon és újra be tudjam szerezni a műanyag tubusban lévő társát... az szerintem hatékonyabb is! Már ha nem is tökéletes... mert olyan szerintem nincs is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

zsatima

2017. június 12.

Seborrhám van már évek óta, sok mindent kipróbáltam sok mindent, de ez volt az ami semmit nem segített, sőt a hajam olyan lett tőle mint a seprű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Beu

2017. május 18.

Valamiért nagyon korpás lett a hajam, és már hajmosás utáni nap viszketett a fejbőröm is eléggé. Volt amikor nagy bőrdarabkák voltak a hajvégeimen. Azt hittem csak a tél miatt, kicsit megfázott. De így tavasszal se múlt el úgyhogy kipróbáltam ezt. Én nem érzek semmiféle illatot, teljesen semleges. Leírtak alapján használtam és első használattal eltüntette a korpa 90%-át. Kicsit szárít, de még ezt is elnézem, mert szinte csodát tett a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

petoandika

2016. október 19.

Gyógyszertári sampon, én nagyon szeretem. Hosszútávon nem tudom mennyire tesz jót a fejbőrnek, mert én csak időszakonként használom. Jól habzik, nagyon enyhén érezni a kénes illatot, de az sem kellemetlen igazából. Bármilyen fejbőrproblémával megbírkózik (legalábbis nekem is, páromnak is volt szeborreás a fejbőre és sikeresen teljesített). Ha valami miatt korpásodni kezd a hajam, vagy hamarabb zsírosodik a kelleténél, akkor is ezt vetem be.
Én még szoktam belerakni plusz dolgokat, mint pl. rozmaring és/vagy citromolajat, de igazából szerintem szinte bármilyen olajat lehet bele tenni pluszba (ricinusolaj, avokádóolaj, argánolaj). Összességében nekem nagyon pozitív a véleményem róla, mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur