Egyéb

Ár:   2180 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dkitti87, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készítmény az arcon, a mellkason és a háton kialakuló mérsékelten súlyos akne (a bőr pórusainak eltömődésével, és ennek következtében pattanások, gyulladt, fertőzött gennyes csomók kialakulásával járó bőrbetegség), különösen a szokásos életkor után is fennmaradt akne kezelésére javasolt.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

vadvirag919

2019. november 19.

A magyar bőrgyógyászok által ismert egyetlen krém! Két kozmetikumról van tudomásuk, melyeket előszeretettel írnak fel minden problémára. Ezt és a Dalacint.
Arról már leírtam a véleményem, spoiler ez is hasonló.
Teljességgel hatástalan volt számomra a kamaszkori pattanásaimra. Hatástalan volt a cöliákia általi pöttyös hátamra, és teeeermészetesen hatástalan volt a verejtékmirigy gyulladás miatti göbökre is. (Az meg, h tüneti kezelést alkalmaznak a drágalátos bőrgyógyászok minimum etikátlan, nekem mint betegnek nem kell tudnom, hogy mi miatt lehetek pattanásos. Ő végzett orvosit, neki KELL diagnosztizálni. Az, hogy felveszi a pénzt, felírja a Differint vagy a Dalacint, azt mehetsz isten hírével.... na ez gondatlan munkavégzés.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Arról már leírtam a véleményem, spoiler ez is hasonló.

Rosapop

Korcsoport: >54
2019. október 19.

Gyulladt nehezen gyógyuló pattanásokra nekem egyedül ez vált be, hosszú távon javít a bőröm állapotán. Szárít, de nekem más problémát eddig nem okozott. (Sajnos a Akneroxidra és a Skinorenre allergiás vagyok.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 19.

fanni81

2019. szeptember 29.

Nagyon hatékony pattanások és az utána maradt hegek ellen is . Pár nap elteltével már látható az eredmény .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Julifoldvari

2019. július 14.

Tuti, hogy újravevős! Egy youtubeos videó ajanlásával akadtam rá és vettem meg rögvest. (Mondjuk egy recept azért kellett) Szárít, és napvédő kell mellé, de megéri! Maga a krém könnyű és szaga sincs. A pattanások megelőzése miatt vettem, és nagyon jól bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

98SzAnDi19

2019. június 16.

Bőrgyógyász ajánlására kezdtem használni többek között ezt a készítményt is. Amíg nem szokott hozzá a bőröm, addig igencsak vedlett tőle, de ez se szegte kedvem. Már elég zavarók voltak a nagy, vörös és gyulladt pattanások és semmi se akart tartósan segíteni rajta. Ez a krém már pár használat után látványos eredményt produkált, a bőrömet is hozzászoktattam, nekem minden centjét megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

duchess_g

2019. április 30.

Nagyon hatékony pattanások ellen. Nem túl kellemes az érzete az arcon, illetve erősen szárít is, de legalább teljesen szagtalan. Mindenképpen fényvédő mellett használjátok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Alice83

2019. március 5.

Tinédzser koromba használtam, na az sem tegnap volt..gyönyörűen rendbe hozta akkor a bőröm..a bőrgyógyászom egy e vitaminos krémbe kevertette, estére meg felírt egy gyógyiszapos rázókeveréket..akkor tényleg egy hónap alatt letisztult a bőröm..természetesen ez csak tűzoltás, hisz maga a probléma fennállt utána is...
néha még ma is használom az anyuét, ugyanis ő most használja..na akkor előhoz sok pattit, azért szépen kitisztítja a pórusokat..

Hát igen a régi szép idők ..mostanában használgattam anyuét de h őszinte legyek nagyon meglepett h a parabén a 2. összetevő azért egy gyógyászati kencétől többet várnék..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

WorkingClassGirl

2019. február 23.

Azóta többször használtam kúraszerűen, illetve lassan 10 hónapja kb folyamatosan mostanáig. A véleményem kb ugyanaz, remek krém, a pattanások gyors eltüntetésére nálam legjobban az esti differin plusz rápöttyözött akneroxid kombó vált be legjobban az évek alatt. A retinoidok bármilyen hámlasztónál jobban működnek nálam. Továbbra is úgy gondolom ehhez a krémhez jól hozzá lehet szoktatni a bőrt, persze fontos a folyamatosság és fokozatosság, és, hogy krémezzünk utánna. Konkrétan az adapalennek az előnye, hogy fényre nem bomlik, nem féltem este a lámpafénytől, a gyulladás lehúzásában kifejezetten jó, eddig jobbank tűnik, mint a tretinoin. Amire sosem vált be nekem, hogy meg is előzze a pattanások kialakulását, pedig mindenféle bőgyógyász által javasolt diétás megkötéseket is betartok és egyébként gondosan ápolom, krémezem, tisztítom stb a bőröm, szedek cinket stb stb. Ezért most átváltottam tretinoinra, ami sok szempontból problémás persze, de úgy tűnik beválik. És mivel a bőröm hozzá van szokva a differinhez, a tretinoin se okoz mellékhatásokat. :)

2016:
5 hónapja használom, lassan ideje is véleményét írni, azt hiszem. Az biztos, hogy ezentúl a legközpontibb kérdés számomra a retinoid lesz a bőrápolásban, nem is értem, eddig miért nem használtam.. Az adapalene leginkább a gyulladáscsökkentést hozza számomra, nagyon gyorsan lehúzza a pattanásokat. A keratinizációt és a faggyútermelést is csökkenti, de esetemben csak mérsékelten, pedig a zsírosodást szeretném leginkább gátolni. Tartósan használva finomít a pórusokon. Nekem nem szárít, nem irritál, persze az első két hétben még óvatoskodtam, hozzászoktattam a bőröm.. Igazából ez egy jól tolerálhatónak tartott krém, én úgy érzem nekem gyengusz is kicsit, de érthetetlen módon nálunk nem igazán van forgalomban tretinoin :/
Néha hiányolom a hámlasztást, de mindig rájövök, hogy a BHA és az AzA nem annyira hatásos nálam, mint ez a krém, szóval lehet feleslegesen szorítok nekik helyet. Viszonylag elégedett vagyok, sokat használ, de szívem szerint azért erősebbre váltanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

2016:

Dnikolett

2018. október 28.

Nekem nagyon bevált. Igazán csak 2 hónappal később kezdett használni, nagyon pattanásos és problémás volt a bőröm. Szépen mattít, lehúzza a gyulladásokat. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

nikolett888

2018. augusztus 4.

Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez. 1 hónapig használtam, de az arcom hétről hétre rosszabb állapotba került. Minden létező pattanást a felszínre hozott, minden reggel sírva néztem a tükörbe. Napközben fájt és húzódott az arcom, pedig hidratáltam folyamatosan. Mivel emberekkel dolgozom ez kihatott a társadalmi életemre, mert nagyon szégyeltem bárkire is nézni, ezért abbahagytam a használatát. Mióta nem használom kevesebb a pattanásom, azonban a piros foltok, amelyeket okozott nem akarnak eltünni. Soha többet differin!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Hidratálók: Propylene Glycol