Differin

Ár:   $18   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikofrivia, Módosítva: 2021. január 20.

Ár:   $18
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az első FDA által jóváhagyott vény nélkül kapható helyi retinoid pattanások kezelésére.

vikofrivia

2020. december 15.

Nyáron az első karantén után valami iszonyú állapotba került az arcom, pedig semmit nem változtattam a rutinomon. Sosem volt tökéletes arcbőröm, de kordában tudtam tartani a megfelelő termékekkel. Ennek ellenére egyszerűen csak jöttek az ilyen hatalmas bőr alatti, cisztás valamicsodák, főleg az állkapcsomnál és az akneroxid nem segített már ezen. Ami érdekes volt, hogy ugyanazon a helyen jöttek ki mindig szinte. Hajthatatlan voltam azzal kapcsolatban, hogy márpedig én meg fogom találni a módját, hogy meggyógyítsam magam, akkor találtam rá erre a kis csodára. Iherbről rendeletem, kb egy hét alatt meg is érkezett, 8-12 hetet írnak míg javulás látható, és sajnos vagy nem sajnos esetemben ehhez tényleg tartotta magát, hiába vártam előbb a megváltást
Eleinte nem hittem, hogy működik, mert még rosszabb lett a helyzet (purging miatt), de aztán egyszer csak kezdtek elmaradozni a nagy és fájó pattanások. Augusztus 17-én kezdtem el kenni, október közepén kezdett el látványosabban tisztulni az arcom. Minden másnap kentem, azóta is így csinálom, lassan már a krém végére érek. Valószínűleg egy adagot még ezután el fogok használni a biztonság kedvéért, nekem tényleg megmentette a bőröm.
A használata nagyon egyszerű, egy borsónyi vagy annál is kisebb adagot kell eloszlatni az arcon, várni vele 10 percet és mehet rá a hidratáló. Vagy igazából lehet alá is tenni a hidratálót, de akkor meg kell várni míg beszívódik. Nem ajánlott semmilyen más aktív hatóanyaggak együtt használni, mert együtt irritálhatnak, én ezért is használom csak minden másnap, hogy meglehessen a heti 2-3 hámlasztás. Amúgy is kötelezőnek kéne lennie, de mellette még inkább az reggel a fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Hidratálók: Propylene Glycol