3W Clinic

Ár:   $7.99   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   $7.99
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Minden bőrtípusra ajánlott, mikro szemcsékből álló púder. A bőrre juttatva vékonyan rátapad és egyenletesen beolvad a bőrbe. Professzionális, színészek, televíziós szereplők által használt termék, amely a hosszantartó hatása miatt általános felhasználásra is ajánlott. Ragyogó, selymes, hidratált bőrt eredményez. Magyarországon a bbkrem.hu oldalon található webshopban vásárolható meg.

Kiszerelés: 30g

Termékverseny: 3W Clinic Natural vs. Essence Fix&Matte

saraanna

2020. szeptember 25.

Nagyon szeretem, bevált. Egy darabig képes voltam a hozzá tartozó szivacsot használni, ti ebbe a hibába ne essetek :D elég belőle ecsettel is bőven.
Sajnálom, hogy van benne parfüm, szeretném kerülni az ilyen termékeket, nem irritált, de potenciális irritáló. Ezért 4 csillag, és lehet szétnézek más termékek között. Árban persze verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

kata9001

2020. június 27.

Több próbálkozás után pár évvel ezelőtt sikerült megtalálnom ezt a púdert, azóta kitartok mellette. A világos bőrömre a 21-es árnyalat tökéletesen bevált, nagyon jól mattít, sokági tart a bőrömön. A hozzájáró kis pufi szivacsot nem szeretem, nekem egyszerűbb ecsettel felvinni az arcomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

iuliel

2019. november 30.

A természetes sminkek híve vagyok, számomra a legtökéletesebb púder, amit valaha próbáltam. Ki is tartok mellette immár több mint egy éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

missmici

2019. szeptember 26.

A 23-as árnyalat büszke tulajdonosa vagyok :) Féltem, hogy az én viszonylag sötét bőrömhöz világos lesz, de ez tényleg átlátszó :) Nagyon jól fixálja a sminkem, még az én zsírosbödönre hajazó bőröm sem fénylik át alatta egy jó 7-8 óráig, ami tényleg nagy szó, mert erre eddig más nem volt képes. :) Kellemes az illata, viszonylag szép az INCI-je, nem okoz pattanásokat, irritációt, szerintem a mitesszereim száma sem gyarapodott, mióta használom. Ja, és egy életre elég ez a mennyiség :)

Update:
Vissza kellett térnem a régen már jól bevált MAC púderemhez, ez ugyanis a nyári 35-37 fokban semmit nem tudott kezdeni a fényesedéssel, sminkelés után 2 órával már diszkógömb fejem volt. :( Ettől függetlenül ősztől tavaszig egy tök jó púder, de nem szeretnék ezért kettőt tartani, a MAC egész évben kiszolgál. Még bakingelésre ki akarom próbálni, meglátjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Update:

petszilva

2019. augusztus 21.

Nagyon szeretem. Eddig bármilyen kencére használtam, teljesen jól működött. Szépen eltüntette a fénylő zsíros bőröm. Inkább ecsettel viszem fel. Az ára is kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Bozizu

2019. július 21.

Sajnálom, hogy úgy tűnik én vagyok a kivétel, akinek egyáltalán ne vált be. Csak közvetlenül felvitel után mattít, utána pillanatok alatt visszazsírosodik a bőröm függetlenül attól, hogy mi van, vagy éppen nincs a bőrömön. Kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

springee

2019. május 25.

Update arra az esetre, ha más is ugyanabba a hibába készülne esni: bár alapvetően a koreai BB krémek és púderek tekintettel vannak a világosabb bőrűekre is, úgy adódott, hogy a 21-es árnyalatú púder 21-es BB-vel kicsit sötét. Gondoltam, itt jön a képbe a 10-es árnyalatú púder. Olvastam, igen, csillámos változat, mivel azonban a koreaiak smink terén is a természetesség és a letisztultság hívei, így biztosan jó lesz hétköznapokra is. Nem. Nem lett jó. Tényleg csillámos. A 2000-es évek elején, általános iskolás farsangon megőrültünk volna érte, oda jó is lenne. Highlighternek esetleg megteszi, de teljes arcra szerintem senki ne szánja.

Valóban kiadós adag, tartós, jól mattít, de fedő hatás nem igazán tapasztalható. Persze ennek ellenére hasznos darab lehet. A nagy puffancsával eléggé nehezen lehet felvinni, illetve belőni a megfelelő adagot, de egy kis várakozás után ecsettel szépen el lehet távolítani a felesleget. Aki a púdertől nem csak mattítást, fixálást, hanem fedést is vár, annak nem feltétlen ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Verena

2019. január 9.

Végre megérkezett 😍 Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. A 21-es árnyalatot szereztem be. Felvitelkor szép matt arcképet adott, nem fehérített, illeszkedett a bőrszínemhez. Egyenlőre még csak 6 órája van rajtam, de szépen tartja magát, nem fényesedett át. Úgy érzem barátok leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

tara95

2018. július 28.

A nagy hype engem is elkapott és azt kell hogy mondjam, teljesen megértem.

A csomagolás nagy és élénk, biztosan zár egy meglepően pihe-puha puffnival. Nem jön ki sok anyag egyszerre, de meg kell tanulni kezelni. Első körben áttöltöttem az innisfree no sebum dobozába, utaztatni is könnyebb sokkal.

A textúra gazdag, selymes, a rózsaolaj illatra és állagra is nagyon megdobja.

A hatása egészen offos, a 40 fokot, szakadó vizet (rólam...) simán túlélte, betonbiztosan tartotta a sminket, a nap végéig megmaradt a kellemes szatén fénye.

Az összetevői másak, majd frissítem, amúgy ilyen ár-érték arányú termékkel kevéssel találkoztam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

A nagy hype engem is elkapott és azt kell hogy mondjam, teljesen megértem.

A textúra gazdag, selymes, a rózsaolaj illatra és állagra is nagyon megdobja.

Oila

2018. május 30.

Mostanában a természetes, ill. "dewy" finish a divat, és ez nagyon örvendetes is, de akinek tocsogósan olajosra át tud fényesedni a bőre, annak egy jó púder életmentő lehet. Nekem a bőrfénnyel és nyáron egy kis olajos fénnyel nincs komolyabb bajom, de jóból is megárt a sok, ráadásul az alapozó is szebb, tartósabb, a tág pórusok is elfogadhatóbbak látványra, ha egy jó fixáló púdert is használunk.

Én a Dodo-t nagyon szeretem. Minimális, kellemes illata van, nem irritál, így el tudom fogadni. A csomagolása nekem kifejezetten tetszik. Nem illik a letisztult, főképp fekete színű sminkszereim közé, de ez az igazi kínai piros + sárga szín mindig feldob, és emlékeztet arra, hogy milyen régóta használják már ezt a terméket a legnagyobb megelégedéssel Ázsiában. Sőt, hogy őszinte legyek, nekem kifejezetten szimpatikus, hogy a gyártó nem a nyugati ízlést igyekszik kiszolgálni azzal, hogy valami szép matt fekete csomagolást ad neki. EZ egy koreai kozmetikum. Csodálatosan teszi a dolgát, nem hiszem, hogy erre bárkinek is komolyabb panasza lehetne. Az ára már-már nevetségesen alacsony. A nem tökéletesen szép összetevőlista ellenére nem okoz irritációt. Aki szeretné élvezni az előnyeit, legyen szíves emlékezni arra, hogy ez a termék Ázsiát dicséri. Nekem ezt az üzenetet adja át ez a csomagolás.

Egyébként a színösszeállítás lehet, hogy kissé bizarr, de semmiképp sem olcsó hatású számomra, a doboz masszív. Sokan tesik szóvá, hogy milyen hatalmas, de hát lányok, asszonyok, mindent nem lehet egyszerre, ha valaki 2000 Ft-ért 30 g high end minőségű púdert kap, az nem fog beleférni egy 5 g-os púder dobozába..... meg aztán az sem véletlen, hogy nincs ebből táskába dobálós kiszerelés (amúgy melyik porpúder kifejezetten praktikus táskába dobálósnak?), mert ha én reggel felteszem, a puffnival benyomogatom alaposan a bőrömbe, a munkanap végéig biztos, hogy nem kell újrapúdereznem. Ha mégis, akkor átteszek belőle egy kisebb dobozba, ez szerintem nem olyan nagy macera.

A színek: a 21-es és 23-as közül szerintem majdnem mindegy, hogy melyiket választjuk, talán a 23-as kissé melegebb, a 21-es kissé hűvösebb szín, de transzparens mindkettő. a 10-es csillámpúder, de nagyon diszkrét ebben a kategóriában. szem alá, vagy nagyon visszafogott nappali highlighternek is tökéletes.

Összességében én úgy szeretem, ahogy van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Összességében én úgy szeretem, ahogy van:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.