Egyéb

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kriszti.B, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hatásos húzódások, duzzanatok, zúzódások, izommerevség kezelére.

cattitude

2018. október 5.

szuper lóbalzsam, eleinte hűsít, aztán melegít, nagyon jó érzés a fáradt testrészeket bekenni vele. derékfájáson is segített, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Reka23Judit

2016. július 7.

Nem a képen látható kiszerelés, de ugyan ez a típus van meg nekem, lassan egy fél éve. Majdnem minden nap használom edzés után, szimplán fáradt lábakra, térdfájásra, bokafájásra, szúnyogcsípésre..... Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Linalool, Limonene
Színezékek: CI 42051

Hegyi árnika olaja. A CosIng hivatalos besorolása szerint illatanyag. A Wikipédia szerint az árnika külsőleg fertőtlenítő, sebgyógyító hatású, kelések, vérömlenyek, csonttörések okozta ödémák, zúzódások, rándulások kezelésére ajánlott. Enyhíti a rovarcsípések okozta viszketéseket, de ismeretes fertőtlenítő hatása is. Paula Begoun szerint az árnika kivonat alkalmazása sérült bőrön nem ajánlott, mert jelentős az irritáló hatása.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.