Egyéb

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. december 20.

Lelőhely:   Online
Kategória:   Hajápolók

A hatóanyagok komplexuma felelős a rostkárosodás hatékony helyreállításáért és megerősítéséért. A természetes aloe vera kiegyenlíti a durva szálakat, a vitaminok és poliszacharidok pedig intenzíven táplálják a sejt szerkezetét. A csillagfürt és a szabalpálma kivonat serkenti a hajhagymákat a gyorsabb növekedés érdekében, továbbá megakadályozza a töredezett végek megjelenését. Sajátossága arra összpontosít, hogy frissítse a fejbőrt, eltávolítsa a korpát és nemet mondjon a hajhullásra.

KincsesEdi

2020. június 20.

3 flakonnal használtam el, semmi változást nem vettem észre. Hetente 2x hajmosás után fújtam a fejbőrömre és masszíroztam bele. Viszont könnyű használni, praktikus a csomagolása. Sajnos nem hozta, amit ígért

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Niacinamide, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.