Egyéb

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esovaro, Módosítva: 2021. április 22.

Lelőhely:   drogéria, online
Kategória:   Hajápolók

A haj növekedésének elősegítésére, amely segít eredményesen táplálni és hidratálni a frizurát, valamint javítani a haj általános szerkezetét. A hajápolás utolsó lépése, amely gondoskodik a tökéletes végeredményről.

Esovaro

2021. április 23.

Nagyon szeretem, már a másik üvegnél tartok. Este szoktam vele a hajam befújni, vagy ezzel frissítek.
Mivel vízben oldódó szilikont tartalmaz, egyes göndör hajtípusokra is használható. Az én hajamon látható a változás. Mivel proteint tartalmaz, nem árt vigyázni vele annak, akinek a haja proteinérzékeny. Az illata nekem nagyon tetszik, az ár-érték aránya is kiváló. Miután elfogyott, a spriccelős üveget másra is lehet használni, mert nagyon jó minőségű, nem könnyen törik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

Szidonia

2021. április 22.

1 tubust hasznaltam el , ma vettem meg a másikat. Minden nap van hogy 2-szer is befújom vele a hajam. Ma fodrászom is megkérdezte , hogy mit használok mert oriasi a változás a hajamon. Megvettem hozzá az olajat es a pakolast is . Remélem azok is ennyire jól lesznek .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 22.

Hidratálók: Niacinamide, Hydrolyzed Soy Protein, Propanediol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Biotin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.