Ecodenta

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztikke, Módosítva: 2019. július 12.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fekete ökológiai fehérítő fogkrém fekete szénnel és Teavigo-val. A fogkrémet azok számára fejlesztették ki, akik keresik az új dolgokat és a szokatlan megoldásokat. Hatékonyan távolítja el a lepedéket, erős fehérítő és egyedülállóan frissítő hatást nyújt. Innovatív összetevője, a Teavigo - amely a zöld teában is megtalálható aktív anyag - elpusztítja a fogszuvasodásért felelős baktériumokat és fenntartja az egészséges száj mikroflóráját.

alegria800

2019. október 11.

Azert valasztottuk, mert szerettem volna szenporos fogkremet csinalni es meglattam ezt az egyik drogeriaban (Etos, Hollandia) es hat igy joval kenyelmesebb....meg emellett fluorid mentes es vegan.
A fekete szinet szinezessel erik el elsosorban, nincs csurdultig szenporral sajnos, de igy se rossz. Ez az egyetlen aminel megmaradtunk a hasonlo novenyi fogkremek kozul, mert nekunk mind kifejezetten rossz volt. A Himalaya termekeit hasznaltuk elotte, de ez joval olcsobb es azok kozul egy se feheritett.
Mi tapasztaltunk feherito hatast, de nem brutalis szinten. Par het utan, ha rendesen mossa az ember a fogat feherit, de persze nem lesz olyan mint egy mesterseges feherites utan. =)
Kellemesen mentolos, mar vagy 2 eve hasznaljuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Kellemesen mentolos, mar vagy 2 eve hasznaljuk.

lassugepard

2019. április 30.

Nekünk nagyon bevált, bár még csak egyszer rendeltünk az ára miatt. Tènyleg látványosan fehérített, és úgy vettem észre, hogy jó az ínyemnek is, mert nem vérzett fogmosáskor, mint a legtöbb olcsóbb drogériás fogkrémtől. Nem fogjuk folyamatosan ezt használni, de ha más is kell a notino-ról, hozzácsapok egyet a rendeléshez. Most is alapozóval együtt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Zita1991

2019. április 1.

Nekem nem vált be, nem habzik, csodát nem is vártam, mivel szürkék a fogaim. Biztos h nem veszek többet, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Nora85

2019. március 18.

Nekem nem vált be. Lehet, hogy a pár száz forintos sima bolti fogkrémeknél jobb (nem tudom, mert évek óta nem használok olyat), de ahhoz képest, amit én szoktam használni, ez semmit nem tud. Egyáltalán nem lettek fehérebbek a fogaim sőt, sárgábbak. Nyilván azért, mert nem hozza azt a tudást, amit a 3000 forintos fogkrém, amit amúgy használok. Ezért az árért én mégis elvárom, hogy többet tudjon, mint egy sima Signal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

kondakork

2019. március 9.

Nekem használt, már sokadjára veszem újra. Azért a mínusz 1 csillag mert nekem nagy macera ez a folytonos rendelgetés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

Málni

2018. november 16.

Nekem semmit nem ért, nem is volt elég friss a leheletem utána, csak kvzom, semmi dohányzás, de nem lett tőle fehérebb a fogam, az olcsóbb himalya herbals jobb vételnek bizonyult anno, ja és ez még drága is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

Birgo

2018. november 5.

Tökéletes, már pár használat után látható a hatása, kár, hogy csak rendelni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Timiri

2018. május 28.

Már 1550.- Ft az ára, de totál megéri. Nekem 3-4 nap használat után már látszik a változás! Újravevős, az tuti! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 28.

zsofc

2018. február 4.

Szeretem ezt a fogkrémet, szépek az összetevői, állatkísérlet-mentes, jó az íze és az állaga. A fogaim nem lettek tőle 'hollywoodi celeb' fehérségűek, de határozottan látni azért a változást. Már régóta kerestem olyan fogkrémet a boltban, amit nem teszteltek állatokon, végül a Notino.hu-ról rendeltem meg ezt, és azóta is jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Balbasaur

2017. november 15.

Nagyon jó termék, eddig ez fehérít a legjobban az összes általam próbált fogkrém közül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallate
Gyulladáscsökkentők: Epigallocatechin Gallate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)