Ecodenta

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztikke, Módosítva: 2019. július 12.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fekete ökológiai fehérítő fogkrém fekete szénnel és Teavigo-val. A fogkrémet azok számára fejlesztették ki, akik keresik az új dolgokat és a szokatlan megoldásokat. Hatékonyan távolítja el a lepedéket, erős fehérítő és egyedülállóan frissítő hatást nyújt. Innovatív összetevője, a Teavigo - amely a zöld teában is megtalálható aktív anyag - elpusztítja a fogszuvasodásért felelős baktériumokat és fenntartja az egészséges száj mikroflóráját.

TimyeK

2020. november 3.

Nekem nagyon bevált ez a fogkrém. Pár használat után szépen fehérítette a fogaim, a kávétól sajnos színeződnek. Mint előttem írták érzékeny ínyre is tökéletes, nekem is néha-néha vérzett az ínyem, ettől viszont nem. Nálam nem fogy gyorsan, sűrű az állaga, bár én már a megújult csomagolásút vettem... Az íze tényleg brutál mentolos, kicsit nehéz emiatt jól megmosni a fogaim, mert sziszegősen erős. Ezért viszont nem vonok le csillagot, mert nagyon szép fehérek tőle a fogaim, abszolút pozitív csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

mlnda

2020. október 18.

Az elso dolog, amit eszrevettem mar nehany hasznalat utan, hogy nem verzik az inyem. Ez maris egy jo pont. Aztan par het hasznalat utan a testverem megjegyezte, hogy mintha feherebbek lennenk a fogaim. En ezt nem vettem eszre, de nagyon orulok, hogy ettol fuggetlenul megis van feherito hatasa is a fogkremnek. :D Az ize nem tulsagosan mentolos, en ezt is szeretem benne.
Egy minuszt tudnek mondani. Megpedig, hogy sokkal gyorsabban fogy, mint egy atlagos fogkrem. Gondolom ez annak koszonheto, hogy higabb allaga van.
Mindent osszevetve jo fogkrem. Ki fogok probalni idovel tobb fogkremet is a markatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

candices

2020. augusztus 18.

Első fehérítős fogkrémem, kb 1 hónapra volt elég 1 tubus így az árát kicsit drágállom. Nyilván nem vártam tőle akkora eredményt, de ahhoz képest nekem látható volt 1-2 árnyalat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Lina06

2019. november 11.

Kellemes íze van, de nem fehéríti a fogat olyan látványosan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Kellemes íze van, de nem fehéríti a fogat olyan látványosan.

alegria800

2019. október 11.

Azert valasztottuk, mert szerettem volna szenporos fogkremet csinalni es meglattam ezt az egyik drogeriaban (Etos, Hollandia) es hat igy joval kenyelmesebb....meg emellett fluorid mentes es vegan.
A fekete szinet szinezessel erik el elsosorban, nincs csurdultig szenporral sajnos, de igy se rossz. Ez az egyetlen aminel megmaradtunk a hasonlo novenyi fogkremek kozul, mert nekunk mind kifejezetten rossz volt. A Himalaya termekeit hasznaltuk elotte, de ez joval olcsobb es azok kozul egy se feheritett.
Mi tapasztaltunk feherito hatast, de nem brutalis szinten. Par het utan, ha rendesen mossa az ember a fogat feherit, de persze nem lesz olyan mint egy mesterseges feherites utan. =)
Kellemesen mentolos, mar vagy 2 eve hasznaljuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Kellemesen mentolos, mar vagy 2 eve hasznaljuk.

lassugepard

2019. április 30.

Nekünk nagyon bevált, bár még csak egyszer rendeltünk az ára miatt. Tènyleg látványosan fehérített, és úgy vettem észre, hogy jó az ínyemnek is, mert nem vérzett fogmosáskor, mint a legtöbb olcsóbb drogériás fogkrémtől. Nem fogjuk folyamatosan ezt használni, de ha más is kell a notino-ról, hozzácsapok egyet a rendeléshez. Most is alapozóval együtt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Zita1991

2019. április 1.

Nekem nem vált be, nem habzik, csodát nem is vártam, mivel szürkék a fogaim. Biztos h nem veszek többet, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Nora85

2019. március 18.

Nekem nem vált be. Lehet, hogy a pár száz forintos sima bolti fogkrémeknél jobb (nem tudom, mert évek óta nem használok olyat), de ahhoz képest, amit én szoktam használni, ez semmit nem tud. Egyáltalán nem lettek fehérebbek a fogaim sőt, sárgábbak. Nyilván azért, mert nem hozza azt a tudást, amit a 3000 forintos fogkrém, amit amúgy használok. Ezért az árért én mégis elvárom, hogy többet tudjon, mint egy sima Signal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Málni

2018. november 16.

Nekem semmit nem ért, nem is volt elég friss a leheletem utána, csak kvzom, semmi dohányzás, de nem lett tőle fehérebb a fogam, az olcsóbb himalya herbals jobb vételnek bizonyult anno, ja és ez még drága is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

Birgo

2018. november 5.

Tökéletes, már pár használat után látható a hatása, kár, hogy csak rendelni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallate
Gyulladáscsökkentők: Epigallocatechin Gallate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)