Egis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vilcsi, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vittoria

2015. szeptember 8.

Egisnél dolgozó ismerőstől kaptam (piszkos munkát végez, sokat mos kezet, nem hiába használja). Nekem nagyon bevált, néha ekcéma-szerű bőrhullajtás jön ki az ujjbegyeimen, remekül nyugtatja. Igazából multifunkciósan használom: télen, ha kiszárad az arcom a vizes arcomat bekrémezem, sarokra is tökéletes, nagyon cserepes számra is jó, sőt, sokszor sminklemosásra is használom.
Nem csodakrém, de szerintem jó, ha van a háztartásban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Nem csodakrém, de szerintem jó, ha van a háztartásban!

eo

2013. június 25.

Szintén itt dolgozó ismerős által jutott hozzám egy tubussal ebből a testápolóból. Igazából állagban/hatásban vagy bármiben nem nagyon tapasztalok lényeges különbséget a többi testápolóhoz képest. Kellemes, átlagos krém. Az összetevőire kíváncsi lennék, az nincs feltüntetve a tubuson. Multifunkcionálisan mi pl. sminklemosáshoz is használtuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Vilcsi

2013. március 14.

Pár éve allergiássá vált a bőröm és egy barátomtól kaptam aki az Egisben dolgozik. Nekem nagyon bevált, hígabb állagú, de jól hidratál és gondolom illat és színezőanyag mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.