Egyéb

Ár:   68 200 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Marcsi66, Módosítva: 2021. január 12.

Ár:   68 200 Ft

Illatcsalád: friss, citrusos, zöldes, tengeri, virágos, rózsa, jázmin és társai

rata.sum

2022. június 27.

Az én bőrömön a rózsa és a bazsarózsa domborodik ki a legelső perctől kezdve. Leheltnyi teát is érzek (talán), de a fejjegy citrusait hiába keresem.
Kellemes, nőies illat, de nem találom benne a karaktert. Emlékeztet a Montale nőknek írt rózsáira (pl. Roses Musk) és a Marly Delina la Rosée-re is. Ugyanúgy nem vagyok oda ezért sem, hogy azokért sem. Bár finom, de egy illat fogjon meg, legyen benne valami kapaszkodó. Ebben sajnos nincs és a tartóssága is csak pár óra.
Ha nem lenne ilyen ára, kapna 4 csillagot, mert végül is nem rossz, de így csak 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 27.

Marcsi66

2021. január 16.

Ha teszik MFK virágos csodái,de lehet OJ rajongó ,,,szerintem érdemes lehet megismerni,meg úgy általában,ha szépet sugall az élet bekezdés bejönne, A nyugalom ágyásában virágok nyílnak,nyárias-tavaszias idő kötelező kelléke egy kis tea volna,,,,nem tudom van olyan amibe koriander merészkedhet,mert van benne,erre tippelnék..Nagyon furcsa h emlékeztet Gucci Eau de parfum II illatára,bár az nem teás mégis,felvillan az emlék,hisz úgy imádtam,,,Minőségben azért valamivel lejjebb tenném,mint az előbb említett két niche márkát,ettől függetlenül boldog tulaja lennék,nagyon megfogott ,
Zöldellő rózsabokrok ,néhány jázmin is feltűnik,friss ,picit fűszeres teával,,,,megadom az öt csillagot,mert jó vele

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 16.