Elode

Ár:   1643-2190 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juccjucc, Módosítva: 2013. január 16.

Ár:   1643-2190 Ft

nita99kasler

2018. március 21.

Kicsit citrusos de mégis édeskés illat. Ez sem tartós sajnos. Különösebben nem nyert meg, de nem rossz.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Albertina

2018. március 19.

Kellemes kis illat, friss, üde, virágos, fűszeres, ugyanakkor citrusos. Nagyon tetszik. Sajnos nem tartós, kb. fél óra múlva már sehol sincs. Igaz nagyon olcsó, de tartós, finom parfümutánzatok vannak ugyanennyi pénzért és ha így nézem, akkor még ezt a kevés pénzt sem érte meg. A botrányos tartóssága miatt 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Mildi

2017. október 12.

Véletlen akadtam erre a parfümre a Rossmannban. Szimatoltam az újdonságokat, és gondoltam, kipróbálom ezt a számomra ismeretlen márkájú illatot a csuklómon. Meg is feledkeztem róla, és nap közben egyfolytában azt szimatoltam, ki használhat a munkatársaim közül Lanvin-Marry me-t, mert egész nap azt éreztem, és az az én egyik kedvenc parfümöm. Egyszercsak rájöttem, hogy én vagyok az! Az Elodé-Essence D'Or egy az egyben a Marry me koppintása, és nem is akármilyen minőségben! Sajnos a tartóssága valóban nem vetekszik az eredetivel, de 1599,-ért nagyon megéri. Persze másnap visszamentem érte, és csak azt sajnáltam, hogy csak egy volt belőle, mert megvettem volna simán mégegyet azonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

im

2016. október 30.

A So Lovely sem túl tartós, de annyira a magaménak érzem azt a könnyed virágillatot, hogy elnézem neki. Sosem éreztem korábban ősszel, illetve télen késztetést arra, hogy leváltsam a két állandó parfümömet (Elode So Lovely és Swarovski Aura EDT) valamilyen melegebb, bújósabb, fűszeres illatra, de idén igen. A papírcsíkon nagyon tetszett ez a parfüm, enyhén mézesnek, picit gyümölcsösnek éreztem. Nem volt annyira nehéz illat, és annyira fűszeres sem, hogy ne tudjam magamon elképzelni, így megvettem, hiszen a So Lovelyt is annyira szeretem.

Pozitívum:
- Tényleg tetszik ez a könnyedén fűszeres illat, a magaménak érzem.

Negatívum:
- Csak addig érzem, amíg magamra fújom, perceken belül elillan. Sálon tartósabb.

Összességében:
Naponta háromszor-négyszer is újrafújom, gyorsan fogy, és nem adja meg azt az élményt, amelyet az ember egy parfümtől vár, hogy pár cseppje is együtt él az ember bőrével, lelkével. Inkább gyűjtök egy magasabb minőségű illatra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Pozitívum:
- Tényleg tetszik ez a könnyedén fűszeres illat, a magaménak érzem.

Negatívum:

Összességében:

nikolett

2015. november 23.

UP: Nem tartós, talán még addig sem tart, míg beérek munkába. :D

Egyelőre adok neki egy ötöst, mert a tartósságáról nem tudok nyilatkozni: ma veszem meg. Az illata nagyon jó, az meg külön tetszik, hogy jó nagy. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

UP: Nem tartós, talán még addig sem tart, míg beérek munkába. :D

klau810614

2015. július 10.

Ó hát ez nagyon fincsi!Nem is gondoltam volna! Elsőre Trussardi Donna illata ugrott be róla,rajtam legalábbis nagyon arra hajaz.Ár érték arányban csillagos ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

Bnemrita

2015. április 13.

Nekem kifejezetten tetszik. Kellemes virágillat, szerintem nem túl fűszeres, inkább kis kedves, vidám, én érzem benne a gyümölcsöket (narancs, barack) is. Sajnos, nem tartós igazán, de ennyi pénzért (1590-) ezt nem is vártam el. Aki tavaszias, kellemes, csak icipicit fűszeres illatra vágyik, annak nagyon tudom ajánlani. A tartósság hiánya miatt azonban - 1 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

varga.stella

2014. december 20.

Finom nőies illat. Hihetetlenül olcsó, de szerintem ezt nem lehet rajta érezni. Hihetetlen, hogy ilyen olcsó parfümöt is tudnak gyártani... bár a legtöbb illatnál szinte csak a nevet kell megfizetni. Ár-érték arány 5*, illat 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

Lory

2014. július 14.

Szepjulia:Keserű narancs,barack,rózsa,magnólia és jázmin van az összetevőkben pézsma és borostyán alapokon.Egyértelműen fűszeres illat amit kicsit tompítanak a gyümölcsök.Nem az az igazi hideg időben hordós,meleg,érzéki fűszeres,hanem olyan mintha univerzális akart volna maradni,nem sok akár tavasszal sem és akinek nem kifejezett kedvence a fűszeres illat,az is magára tudja fújni,mert nem hivalkodó.A 4 Elode termék közül rólam ez illan el a leghamarabb de 3-4 óráig simán érezni(a többi újrafújás nélkül akár egész nap).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

Lacebow

2013. augusztus 2.

Nagyon jó! Olcsó, nagy kiszerelés és finom fűszeres illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Nagyon jó! Olcsó, nagy kiszerelés és finom fűszeres illatú.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.