Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szöszike, az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2015. június 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Jól használható fogszuvasodás megelőzésére, frissíti a leheletet, és gyulladásellenes hatású. Regenerálja és keményíti a fogzománcot, erősíti a fogakat és az ínyt. Nagy mennyiségben tartalmaz természetes szilíciumot.

Limadunia

2017. május 22.

Szuper fogkrém, nekem tetszik, hogy nincs az az erős műmentolos íze, ami mindig csípi a számat. Egyetlen hátránya, hogy többet kell belőle használni, mivel nem habzik.

UPDATE: Még egy jó tulajdonságot felfedeztem, ellenben a normális drogériás fogkrémmel, ezt ha este használom teljesen elkerülhetem a reggeli szájszagot!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

phg26

2016. június 22.

Nagyon megszerettem ezt a fogkremet. Eleinte kicsi undorral kezdtem el hasznalni. A megszokott drogerias fogkremek utan ennek a szine zoldes-barnas, az ize pedig gyogynovenyes, edeskes, enyhen mentolos. Mara mar a 3. tubussal hasznalom, egyszer kicsit megkesve rendeltem meg, igy hagyomanyos fogkremet kellett hasznalnom par napig. Borzalmas!! Nem ertem, hogy miert kell valojaban egy fogremnek ennyire habzani, es mar maroan mentolosnak lenni?! Szoval en ajanlom mindenkinek, ez egy jo fogkrem! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

tenyitomi

2015. június 23.

Én már ezt a megújult összetételűt használom,az SLS-t hál istennek kivették belőle,a Propylene Glycol is kimaradhatott volna belőle.Használat közben érződik a minőség nem spóroltak a gyógynövénykivonatokkal,az íze egész enyhe,nem csípős-erős,elég nehéz meghatározni hogy milyen ízű,olyan édesen fahéjas,fűszeres?talán tehát nem az az atommentolbomba.Ami nekem kicsit csalódás,a tisztító hatása,ebben az új összetételben a tisztító anyagokból jóval kevesebb van benne/calcium carbonate az nincs benne,a szilika is a hátrébb van/így már érthető a dolog.Én 1400 pénzért vettem a 100ml.-t nagyjából reális,de sok helyen 2000-ért is láttam nekem az már nem érné meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 23.

szöszike

2012. április 29.

Mióta ezt a fogkrémet használom erősödtek a fogaim és nem várt mellékhatásként erősödtek. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Az íze azonban nagyon messze áll a normál fogkrémektől, kicsit fahéjasnak és édesnek érzem az ízét, de eddig mindenki mást érzett meg benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.