Egyéb

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 300 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vaslady, az összetevőket feltöltötte: nkitti, Módosítva: 2016. január 15.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 300 Ft

Illatcsalád:virágos-gyümölcsös

Fej:grapefruit,zöld alma,mandarin

Sziv:barack,rózsa,frézia

Alap:pézsma,szantálfa,vanilia

Ár: 4 300 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Csere is! Enrique Iglesias Deeply Yours For Her
Ár: 700,-Ft/10 ml, vagy üvegében 3000,-Ft/80 ml +pk , Eladó: Melani79
Állapot: Hasznàlt , Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postán maradóra küldöm.
blondiebunny

2020. január 9.

Nagyon-nagyon dögös illat, de nem erőszakos. Az üvege is badass.:-) A tartóssága nálam majdnem semmi sajnos, persze nem is többtízezres parfümről van s, nálam összességében egy 4-es.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

wicky90

2018. február 16.

A kedvenc illatom lett. Gyümölcsös-édeskés,mégsem tolakodó. Először a natural spray verziót vettem meg, de annyira megfogott az illat,hogy megvettem a nagy kiszerelésű parfümöt Nem bántam meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

bogmir

2018. január 2.

Édes kis gyümölcs csoda fiatal hölgyeknek:) Nagyon nagyon szeretem az illatát. Igaz sajnos nem tartós, de hát befújom magam mégegyszer vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Edina313

2017. április 17.

Annyit szenvedtem az utóbbi időben, hogy megtaláljam a tavaszi-nyári illatomat, amit szívesen használok hétköznapra. Nagyon-nagyon tetszik. Édeskés, de friss gyümölcsös alapon-igazán kellemes, és nem rózsaszín illat! Annyira kiegyensúlyozott, hogy szinte meglepődtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

anitkaa

2017. február 20.

Édes, de mégis citrusos.. Én is kicsit "fülledt" illatnak érzem. Tartóssága nem a legjobb sajnos, az üvege sem szép, viszont az illata nagyon tetszik. Nyári estékre azért el fogom használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

MissNothing

2017. február 19.

az ősszel kaptam ajándékba, mikor még eléggé meleg volt kint... jól esett a friss illata picit fel dobta a napomat, bár sokaig nem tart.( lehet, hogy csak rajtam nem tart) másképp meg vagyok elégedve vele, nem egy engem jellemző illat de el lehet viselni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Mumus30

2017. január 16.

Nagyon-nagyon jó kis illat! Egyszerű, édeskés, gyümölcsös, fiatalos! Nem is gondoltam volna, hogy szeretnék még majd belőle egy másikat pedig ha elfogy, tuti hogy beszerzek belőle egy másik üveggel. Nekem kifejezetten tavaszi-nyári illat. Sajnos a tartóssága nem a legjobb, ezért nem 5, csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

ZsoYo

2016. december 17.

Általában nem ez az illat tetszik, de most nagy akciók vannak, így 50%-kal olcsóbban vettem meg.
Az illata nagyon tetszik magamon ám sajnos nem tartós, kicsit többet vártam tőle ( főleg ha az eredeti árat vesszük alapul).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Szidy

2016. november 13.

Nagyon megfogott az illata pedig nem mondhatnam hu de fasza illatnak...nem tudom miért. Olyan egyszerű illat...Sokan mondtátok hogy nem tartós, pedig 1 nap után mondta a párom hogy milyen jó parfümöm van, neki is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Catcatcat

2016. július 5.

Hellcall666 szétröhögtem magam a véleményeden, feldobtad a napomat 😂😂😂

Szóval a parfüm nekem is nagyon tetszik, van benne valami különleges amiért megfogott, lehet ez az édes citrusos illat ilyen fura egyveleg nekem, mert a citrus illatokhoz általában a frissességet kapcsolom, ez meg egy picit "fülledt" illat. Tartósnak lehetne tartósabb ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Hellcall666 szétröhögtem magam a véleményeden, feldobtad a napomat 😂😂😂

Antioxidánsok: BHT