Esthetic House

Ár:   $12   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Ár:   $12
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Samponok

Tengeri só és teafaolaj tartalmú hámlasztó sampon.

HunglerR

2019. január 13.

Hirtelen felindulásból vásároltam, gondoltam kiprobalom a Koreai hajápolást is, ha már a bőrápolás ennyire jó...
Az elején nem jól használtam. Felkentem, kicsit megsikáltam a fejem, aztán mostam is le. Aztán rájöttem, hogy kicsit tovább kell dörzsölnöm, akkor a gyöngyök,, elolvadnak,, és egész jól habzik is. Az illata kellemes, a felvitel is könnyű, hatalmas adag. Egy héten egyszer használom, és nagyon kellemesen megtisztítja a fejbőröm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.