Egyéb

Ár:   £12.50   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -Agi-, Módosítva: 2015. július 24.

Ár:   £12.50
Lelőhely:   Online

Könnyű alapozó elsősorban meleg, sárgás tónusú bőrre kifejlesztve. Olaj- és illatanyag mentes.

-Agi-

2016. szeptember 7.

Update: kap még egy csillagot, mert nyáron sikerült világosító cseppek nélkül, önmagában tesztelnem, és jobban teljesített. Ugyanúgy közepes a fedése, építhető, púderrel tartós. Úgy látom, a világosító sokat rontott az állagán. Ennek ellenére valószínűleg eladásra kínálom, mert nyáron is kicsit sötét, idén nem barnultam sokat. Ha világosabb lenne, biztos megtartanám. A csomagolása tökéletes, műanyag, pumpás, jól záródik, és az utolsó cseppet is ki lehet nyerni belőle.

Sajnos a legvilágosabb árnyalat is túl sötét lett, talán nyárra jó lesz. Ráadásul sárgás-olívás bőrtónusra készült, szerintem inkább narancssárga... Ennek ellenére The Body Shop világosító cseppekkel leteszteltem, gyenge fedésű, de nagyon jól építhető alapozó (két rétegben, szivaccsal erős-közepes fedést értem el), nem oxidálódik, viszont szerintem nem túl tartós. Ennyit szűrtem le egy-két használatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.