Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 3.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hidratáló hatású, vitaminos szövetfátyol maszk, amely értékes tápanyagokkal tölti fel a bőrt.
Elérhető változatok: aloe, bambusz, áfonya, koenzim q10, kollagén, uborka, gabona, mungóbab, zöld tea, olíva, narancs, gránátalma, burgonya, vörös ginzeng, méhpempő, csiga, paradicsom.

matebette

2017. május 7.

Mindenkit eltantoritanek tole. Tele van alkohollal, jol kiszaritja a bort, mig fenn van, emelett folyik az alkohol a szembe is rendesen. Vannak jo kis sheetmaszkok, nade ez nem az.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Cu2tka-baba

2016. február 14.

Nagyon sok félét megrendeltem és meg is érkeztek így elkezdtem tesztelgetni őket. Gondoltam leírom hátha másnak is hasznos.

Kollagén: Az első amit tőlük próbáltam. szintén 3 db volt kb 500 Ft free shippinggel, licitálással. Amit tapasztaltam, hogy maga a maszk elég nagy, nekem kb az egész nyakamat is be tudta volna fedni, ezzel szemben maga a szérum ami benne van elég kevés. Nem azt mondom, hogy nem áztatja el teljesen a maszkot, vagy száraz lenne, viszont miután kiveszi az ember nem marad a tasakban olyan sok, mint pl a vanedonál. Használat közben a bőröm kb csutkára szívta a maszkot azokon a helyeken ahol jól el tudott terülni, ahogy néztem alkohol is van benne, így az is lehet, hogy ez emiatt van. Összességében nekem nem csodaszer. Nem rossz, nem irritál, nem okoz semmilyen kiütést stb, de van jobb is ennél. A hatása, a parfüm és alkoholtartalom miatt nekem csak maximum 4 es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Antioxidánsok: Draba Nemorosa Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.