Egyéb

Ár:   $19   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: viragi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 19.

Ár:   $19
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez az öregedésgátló hatású emulzió tartalmaz retinoidot, a GABA (aminosavakat), és a bisabolol (kamilla kivonatot). Segít a foltok halványításában, a bőr rugalmasságának javításában, és a durva bőr finomításában.

viragi

2021. március 29.

Nemsoká elfogy és meg vagyok vele elégedve, már meg is rendeltem a következő üveggel. Előtte G&G Game5-ösét használtam, tetszett is, de ki akartam próbálni granactive retinoid-ot is. Hatásukban nem látok különbséget, h az egyik látványosabb lenne, mint a másik, pláne, hogy kell idő míg kifejtik a hatásukat, nem is olyan erősek, mint a retinol. Viszont cserébe egyik sem irritált, nem lett tőle semmi problémám és mind2nél úgy éreztem, hogy teltebb a bőröm és 4 hónap után mintha már kevésbé lenne mély a szemem közötti ránc. Állagra jobban tetszik a Game5, így abból is vettem már második kört, majd egymás után elhasználom őket.
Opálos fehér színű, lotion állagú, pipettával lehet kinyerni az üvegből a szérumot. Van egy kis fura szaga felvitelkor, de utána már nem érzem és inkább ez, mint vmi parfüm. Gyorsan beszívódik, semmivel sem veszett össze a rétegző rutinban. Hatásfokozóként a Cosrx dual esszenciájával együtt használtam az 5%-os nia miatt. Mivel a retinallal már heti 4szeri használat mellett sem volt gond, így a game5 után már ennél is ezt a gyakoriságot alkalmaztam egyből, nem is volt semmi baja Rozinak se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 29.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Emulgeálószer, felületaktív anyag.