Francesca Bianchi

Ár:   €98   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tubereuse, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. június 12.

Ár:   €98
Lelőhely:   online külföldről

Megjelenés éve: 2016

Illatjegyek: fekete bors, mimóza, rózsa, írisz, pézsma, szantálfa, tolu balzsam, benzoin, vanília

Francesca Bianchi Angel's Dust minta
Ár: 1000.- , Eladó: Iszike
Állapot: 1ml/fotó Nerolis minta, Helyszín: Posta/Fox/Személyesen , fizetés: Veszprém
Ár: 5 ml 6000 Ft + szállítás , Eladó: Currypie
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban, előre utalás után posta/foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Era81

2021. augusztus 2.

SZERETEM Bianchi asszony illatait, nem tagadom de ez.kilog nalam mindenfele sorbol es nem jo ertelemben. Nehez es olajos zsiros szagu mint mikor nagyim megsutotte nekunk a szalagos fankot es megallt a konyhaban a vanilias fank olajos fojtó szaga. Kedves es szép, de a fánk jobb volt mint az illata ami meg egy het mulva is a kabatomból araszolt elő. Ket csillag de csak Bianchi asszonyra való tekintettel 😁....mert a Sex and the sea...na az aztán tud valamit nagyon!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Piscinke

2021. május 5.

Ó, dzsízöszkrájszt! Mintha a mézillat és egy ápolatlan testnek a szaga keveredne. Nehéz, tömény, fojtogató. Rettenetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

laracroft

2021. március 14.

Én is érzem azt a bizonyos mosóporos jelleget, de rajtam nem az a domináns, sőt, nem is zavaró, inkább az zavar, hogy mennyire nem vált ki belőlem semmilyen érzelmet ez az illat... édes, nagyon édes, púderes, és számomra is van benne valami beazonosíthatatlan illatjegy, ami miatt nekem frissen festett zebra-szagú... :) Komolyan! Annak nem tipikus festékszaga van, hanem az útburkolat jeleknek egy szúrósan-édeskés illata (iiigen, ez egy rossz szokás, hogy minden illat így elraktározódik bennem), na engem abszolút arra emlékeztet, csak épp parfümösen édes vaníliával. Nem mondom, hogy hordhatatlan, azt sem, hogy festék- vagy mosóporszagú, de sehogy sem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

aidanne

2020. június 13.

Erdekes kapcsolatom van ezzel a markaval... igazabol lenne mit nem kedvelnem rajta, hisz az uvegbol valo szaglaszaskor eroszakos, ratarti kis piszok. Aztan persze csak a szaja nagy, mert Bianchi is latszolag meresz csak. Olyan illatjegyekhez nyul -megjegyzem igen okosan- ami biztonsagi jatekos es tuti emlekeztessen valamire. Ismeri o a nagy parfumhazak kultikus muveit. Tud o mindent...
Van aki a Chanel vonalhoz hasonlitja, de en nem tennem. Chanel altalaban sok pacsulit, szegfuszeget, neha ambrat, opoponaxot hasznal de a Bianchi megalkotta a sajat, felejthetetlennek hitt alkotasat. Valojaban ez egy agressziv kezdettel megaldott, folytatasaban egy bajos, puderes Lipstic Rose vonal... jo, es izgalmas de a FM fele ( bocsanat, Ralf Schwieger) Lipstick rose mar megulte melto helyet a ruzsos, rozsasnak erzett tronon. No nem baj, ettol meg ez egy jo kis illat. Nyaron a legizgalmasabb.... fulledt... es olcsobb mint a LR ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

Zuri001

2020. május 22.

Nekem ő egy az egyben mézillat. Semmi mosóporosat nem érzek ki rajta, szimplán édes mézillatot. Tartóssága nem rossz viszont ezért az árért sokkal jobb parfümöket is lehet találni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Verona5

2019. október 31.

A neve alapján valami nagyon puha, édeskés vattacukros, ugyanakkor csillanós, kicsit fémes beütésű illatot képzeltem volna el. Na ő ennek teljesen a szöges ellentéte. Nem mondanám igazán mosóporosnak, de erősen megcsap egy szúrós illatjegy, amit a fent felsoroltak közül egyikre sem tudnám beazonosítani. Sajnos itt valahogy semmi nincs összhangban semmivel. A név, a jegyek és a kreálmány teljesen eltérnek egymástól. Sajnálatos, nem tudom őt hova tenni, hiába is próbálkozom és sejtelmem sincs, hogy mi lehetett az alkotói szándék és koncepció, illetve meg nem mondom, hogy hova is lehetne viselni ezt a szagot. Ráadásul ennyiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 31.

szeliger

2019. május 13.

Ez volt a másik parfüm a háztól, amire rávetettem magam. A név ugye, angyalpor, vajon milyen lehet? Mosópor. Egy fokkal hordhatóbb, mint a Sex and the Sea, de mit csináljunk, ezt az illatot sem értem egyelőre, vállalom. Tényleg olyan, mint amikor frissen bontom itthon a mosóporos zacskót és kiárad az éles, szinte szúrós tömény és nagyon intenzív mosópor szag, az a szag, ami közös minden mosóporban. Hosszútávon ettől aztán valami tisztaságillatot hordoz a parfüm magában, ugyanakkor nem szívesen fújnám magamra. A név pedig tiszta marketing, legalábbis a fejemben távol áll ez az illat az angyalitól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol