Frassai

Ár:   44 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2019. július 31.

Ár:   44 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: bőr, boróka, cukor, keserűnarancs, mimóza, rum, szerecsendió

Ár: 2700.- / 5200.- + szállítás , Eladó: eannamaria
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest I., fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, ajánlott levélként postán maradó, előre utalással
Fújós - Frassai Teisenddu EDP
Ár: 2700 ft/5ml és 5200 ml/10ml , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: Saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: Utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Freesia

2021. február 20.

Update :-) Nyugodt, elmélyültebb tesztelésre alkalmas szombat reggel. Kint köd, hideg, ide valami melengető illat kell mára. Ugorjunk neki újra ennek a bőrkabátnak :-) Rájöttem, mire emlékeztet annyira: a Tobacco Vanille-ra!...megspékelve egy kis L'Artisan Tea for Two-val és egy kis Aomassai-jal. Közben a háttérben ott a bőr, de ez nem bőrkabát, inkább egy camel szinű velúrbőr táska. Jó-jó, de nem tudom, elég bevállalós vagyok-e hozzá.

stációk: olajfestékbe ejtett bőrkabát, olajfestékes bőrkabátra ejtett fűszeres csokitorta, bőrkabátos-csokitortás olajfesték leöntve chai teával, aztán minden elkezd csendesedni, a chai tea marad, és a végén megadja magát, earl grey tea lesz belőle a legnemesebb fajtából, de ehhez már kell egy pár óra, egy zuhanyozással megspékelve. Ez az első reakcióm, folytköv :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 20.

Szofijaa

2020. december 25.

Szeptemberi vakrendelés volt...a legjobb vakrendeléseim egyike.
Megmozdult bennem valami a ház története miatt, és mertem kockáztatni.
Egyszerűen tényleg zseniális.
Finom, letisztult, és a még a nem tipikusnak mondható gourmand jegyek (amik egy rummal eláztatott tésztájú süteményt hoznak ki magukból, de az ugye "élőben" nem gejl ) is beleolvadnak ködös,
nedves páraként a velúrbőr alapba (számomra velúr).
Örülök, hogy másnak is ennyire tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 25.

Szeptemberi vakrendelés volt...a legjobb vakrendeléseim egyike.
Megmozdult bennem valami a ház története miatt, és mertem kockáztatni.
Egyszerűen tényleg zseniális.
nedves páraként a velúrbőr alapba (számomra velúr).
Örülök, hogy másnak is ennyire tetszik. :)

Amea

2020. december 25.

Nagyon izgalmas, nagyon különleges. Fűszeres karácsonyi süti illattal indít, szerecsendiós, narancsos, rumos finomság. Zseniális, hogy nem az édesség, hanem a fűszeresség dominál, eszméletlen finom. Aztán elkezd átfordulni valami balzsamos, teás, borókás hangulatba és a végén egy bőrös fűszeres lecsengése van. Abszolút uniszex.

GNóri

2019. augusztus 22.

Hú, hát ez bitang jó, imádom! Az új mániám a boróka, csak emiatt vettem meg a mintát, de ezerszer jobb illatot kaptam, mint amire számítottam. Az elején finom mézeskalács, amiben kicsit túltolták a fűszereket. Felsejlik a rum, de csak egy kis frissességet ad, nem erős, émelyítő, nem uralja az illatot, mint sok más parfümnél. A leszáradás pedig isteni, száraz, már-már maszkulin bőr. Naaggyon jóó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.