Frassai

Ár:   44 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2019. július 31.

Ár:   44 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: bőr, boróka, cukor, keserűnarancs, mimóza, rum, szerecsendió

GNóri

2019. augusztus 22.

Hú, hát ez bitang jó, imádom! Az új mániám a boróka, csak emiatt vettem meg a mintát, de ezerszer jobb illatot kaptam, mint amire számítottam. Az elején finom mézeskalács, amiben kicsit túltolták a fűszereket. Felsejlik a rum, de csak egy kis frissességet ad, nem erős, émelyítő, nem uralja az illatot, mint sok más parfümnél. A leszáradás pedig isteni, száraz, már-már maszkulin bőr. Naaggyon jóó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.