Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Auchan, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: BBBB, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Auchan, Tesco
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A zabkivonatnak köszönhetően mélyen táplálja a hajat. Rendszeres használatával a haj vissza- nyeri természetes erejét és lágyságát, könnyen fésülhető lesz.

Kiszerelés: 1000 ml

Wonderwoman91

2019. április 14.

Régen használtam, egy örökkévalóságnak tűnt, mire elfogyott. :D Hígabb állagú balzsam, citromos illatú, de nem a mosogatószeres citromra kell itt gondolni. Könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Klaudia25

2018. október 3.

Véletlenül jutottam hozzá. Egyik ismerősömet kértem meg hogy vegyen Gaia balzsamot nekem az Auchanba, erre ezzel állított be, nem a tégelyessel....
Rettentő híg, alig lehet felvinni normálisan, sokkal világosabb, és kb elmarad a hatás...semmit nem csinál a hajammal. Sőt még laposabb Frissen mosva.
Nagy csalódás.

Aki már használta a 500ml tégelyes változatát az erről a családiról nem fog pozitívan nyilatkozni..

Update: Kénytelen vagyok felpontozni, mert tényleg jó :D Egyszeri használattal (akkor még roncsoltabb volt a hajam) nem tetszett, de kb 2 hete elfogyott a balzsamom, az Auchanba nem jutottam ki, más nem akartam venni, így mivel van itthon még majd 2 liter ebből, gondoltam, ha bele pusztulok is elhasználom :D
Úgy a 3. használat után már nagyon szép az eredmény, selymes, sima, egyenes, puha. Szóval felpontoztam 1 csillagról 4-re, azért csak 4, mert ha a tövére is jut (már pedig azért szokott...) irtó hamar bezsírosítja. 3-4 napi mosásról, 2-re redukálódik sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Nagy csalódás.

Dorkussz

2017. szeptember 21.

Nagyon nehezen beszerezhető lett mostanság,fél éve nem találom sem a DM-ben;sem a Tescoban;most is csak a neten bukkantam rá,pedig IMÁDOM!!!!
Sokkal fényesebb,selymesebb és puhább lett a hajam tőle.
Nem kell órákig gubancolnom a hajam,mert könnyen fesulhetove teszi és nem neheziti el a hajat.
Az illata kicsit édeskés és kicsit retro fodrász szalon illata van,de megszerethető:).
Ár - érték arányban kivàló:)
Egyedüli negatív èszrevétel vele szemben az adagolhatósag,mivel nagy az üveg nyaka néha túl sok jön ki belőlle.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Sokkal fényesebb,selymesebb és puhább lett a hajam tőle.
Ár - érték arányban kivàló:)

Change

2017. április 20.

Már vagy fél éve megvan, azóta nem bírtam elhasználni.
Az elején undorodtam a szagától, nagyon büdös volt, de rá kellett jönnöm, hogy sokat segít a hajamnak.
Bár nem selymesít, meg nem lesz egyáltalán fényes tőle a hajam.
Viszont utána nagyon könnyen ki tudom fésülni, nem gubancolódik össze, úgy, mint nélküle.
Mellesleg nem is zsírosodik tőle, igaz csak gyorsan felkenem a hajam végére, a maradékot pedig eloszlatom a teljes hosszán és egyből le is mosom.
Az illatát se lehet érezni szerencsére miután megszáradt.
A csomagolás és az állag..., hogy sose lehet megfelelő mennyiséget kiönteni belőle, az hagy némi kivetni valót maga után.
De én teljesen meg vagyok vele elégedve ilyen szempontból.Olcsó is, nagy kiszerelésű is, segít is, más nem kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

Már vagy fél éve megvan, azóta nem bírtam elhasználni.
Bár nem selymesít, meg nem lesz egyáltalán fényes tőle a hajam.
Az illatát se lehet érezni szerencsére miután megszáradt.

klidi

2017. február 2.

Szerintem több, mint tíz éve ezt használom, az egyetlen balzsam, ami nem nehezíti el és zsírosítja a vékony szálú és nagyon gyorsan zsírosodó hajam, a kifésülést is jól könnyíti. Én még az illatát is szeretem (pont olyan retro, mint a csomagolás :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

nekooh

2017. január 24.

Isteni! Ár-érték arányban meg főleg. Mindig ami épp akciós balzsamot vettem (szóval próbáltam szinte minden fajtát), de csak ez az egytől maradt ugyanolyan selymes és hidratált a hajam a következő hajmosásig. Nekem tetszik az illata, és a folyósabb állagával sincs gondom. Nem zsírosítja a hajam, és tényleg sokáig elég! Remélem nem tűnik el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

CzFru

2017. január 16.

Az egyetlen balzsam, ami bevált! A csomagolás gusztustalan, a szaga fura, de mosás után nem érzek belőle semmit. Csodákat tesz a száraz hajvégeimmel és nem zsírosítja a hajtöveket, pedig néha még oda is sikerült raknom, mivel elég folyós és emiatt picit nehezen kezelhető.
De évek óta újra veszem, és a töredezésem lecsökkent.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

De évek óta újra veszem, és a töredezésem lecsökkent.

3clipse

2017. január 3.

Nekem egy balzsamnál az a lényeg, hogy könnyebben kifésülje a vékony szálú nagyon könnyen kócolódó hajam, és ez a balzsam ez teljesíti, bár kicsit hígabb a kelleténél. A balzsamnak szerintem citromos illata van, amit a hajamon szárítás után már nemigazán érzek, de ez nem is volt nálam elvárás sosem. Az ára elég jó kiszereléséhez képest, és használatával sokkal kevésbé száll a hajam ami télen a kabáthordás miatt elég előnyös nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

hkrisztina

2016. szeptember 16.

Szerencsére nem én vettem, csak kipróbáltam, de nagyon nem tetszett. Hihetetlenül folyós az állaga és egyáltalán nem ápolja a hajat. Semmivel nem lesz puhább vagy selymesebb tapintású. És mivel ilyen híg, kb. dupla akkora mennyiség jön ki belőle, mint kellene. Mondjuk ez olyan szempontból nem baj, hogy hamarabb meg lehet tőle szabadulni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Kalacskepu

2016. szeptember 16.

Barátnőm passzolt át nekem jópár milit, mert azt mondta, hogy az életben nem tudja elhasználni olyan nagy mennyiség. Hát őszintén szólva nekem szörnyű. Tök híg és büdös. Szó szerint büdös, nyanya parfüm illatú. Ilyen kellemetlen szúrós szagot még életemben egy balzsamnál és samponnál sem éreztem. Egy kicsit puhít, de csak aznap érezhető a hatása, amikor használtam. Lehet, hogy nagy a mennyiség, de deciszámra kell a hajra önteni, így végülis gyorsan elfogy (így már érthető, hogy olcsón sokat adnak belőle). Olyan tipikus 100,- Ft-os termék. Szilikon ide, szilikon oda maradok a drágább, de jobb minőségnél mégha azokban van is egy kis szilikon. Még senki nem halt bele azok használatától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.