Goldfaden MD

Ár:   £34   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2020. május 29.

Ár:   £34
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy napi arcradír, mely hidratál és eltávolítja az elhalt hámsejteket egy ragyogóbb, egészségesebb kinézetű bőrért.

• Eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • Javíthatja a bőr megjelenését és tónusát
  • Segít csökkenteni a pórusok és ráncok láthatóságát

linszu

2020. május 19.

Először csak egy kis mintám volt belőle, aminek már az illatába beleszerettem. Később rendeltem belőle egy kisebb "utazó" kiszerelést és azt használom.
Egy időben kísérleteztem kémiai hámlasztókkal, amik mindig problémát okoztak a bőrömön, főleg pattanások formájában. Maradtam a fizikai hámlasztóknál és ez nekem nagyon bevált.
Ebben az arcradírban a kristályok finomak, nem karcolják és bántják úgy a bőrt. Nem irritál, nem szárít, használat után nagyon puha az arcom. Heti egyszer használom és nagyon elégedett vagyok vele.
Azt még megjegyezném, hogy alapos öblítést igényel, mert tényleg nagyon finomak a kristályok benne és főleg a szemöldökben könnyen benne marad (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 19.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2