Egyéb

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rina378, Módosítva: 2018. március 19.

Kategória:   Hajápolók

• Stimulálja a haj növekedését
  • Támogatja az erősebb, vastagabb hajszerkezetet
  • A hajat lágyabbá és csillogóbbá teszi
  • Láthatóan csökkenti a hajhullást

SziAgi

2019. augusztus 31.

Nekem nagyon tetszik, felfrissíti, selymessé és finom illatúvá teszi a hajamat. Elsősorban nyáron fújkálok belőle rendszeresen, amikor a nagy melegben óránként mosnék hajat legszívesebben. Egyéb, ígért hatását nem tudom megítélni, inkább ápolási, megelőzési céllal kezdtem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Heyhey

2019. augusztus 12.

Nagyon pozitív kommentet olvastam róla,ki kellett próbálnom!Csalódtam...Iszonyatosan zsírosítja az amúgyis erre hajlamos hajam,viszket is tőle,a hajhullást semennyire nem mérsékelte!2 csillag azért,mert adok neki még esélyt hátha az igért gyorsabb növekedést legalább teljesíti...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.