Egyéb

Ár:   $15   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsr, Módosítva: 2019. április 12.

Ár:   $15
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratálja, rugalmassá teszi a bőrt, nyugtatja a gyulladásokat és gondoskodik arról, hogy az összetevők mélyen a bőrbe hatoljanak, amelyek így jobban kifejtik a hatásukat. Gyorsan felszívódik, nem hagy nehéz olajos érzést a bőrön.

Ár: 3000 Ft + postaköltség (csere lehetséges) , Eladó: ancsr
Állapot: párszor próbált, több mint 3/4-e megvan, Helyszín: Pécs, fizetés: --
Stella1993

2019. április 13.

Hasonló érzéseim vannak vele kapcsolatban, mint az előző véleményezőnek. Új termék, szép összetevők, magas ígéretek. Nekem kb semmit nem csinál a bőrömmel. Nem hidratálja, nem húzza le a piros foltokat, nem egységesít, cserébe rosszat sem tesz. Az illatát szeretem, viszont én sem szívesen nyúlok hozzá, mert csak egy áltagos kence. Akciósan vettem, de szerintem nem érte meg az árát. Kidobni nem fogom, elhasználgatom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

ancsr

2019. április 13.

Ahogy megjelent a piacon, lecsaptam rá. Nagyon szép összetevői vannak, nem rossz használni, de hosszútávon valahogy mégsem nyúlok érte szívesen. Nem csinál semmi rosszat, mégis, kevésbé szeretem használni. Egy picit erősebb illata van, de az szerintem nem vészes. Szerintem eladom, hátha másnak jobban bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine, Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose, Hyaluronic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.