Haruharu

Ár:   $23   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2020. február 27.

Ár:   $23
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nedvességgel mélyen tölti fel a bőrt és javít az állapotán. Az erjesztett zöld tea és méz maximalizálja a hidratáló hatást. A természetes összetevők csodás illata mellett azonnali gyógyulást nyújt a kimerült bőrnek.

Bettiiyy

2019. július 16.

Amikor megláttam a rendeléseim között, hogy termékmintát kaptam, majdnem felsikítottam a gyönyörtől. Régóta nézegetem a maszkjait, de sose fért bele eddig egy rendelésembe sem.
Nagyon-nagyon akartam szeretni ezt a krémet.
A krém állaga nagyon hasonlít első ránézésre az Isntree hialuronsavas esszenciájára, fehéres-tejes színű, töménynek tűnő, lágy gél és krém között valami. Könnyen szétoszlatható, kellemes, kissé vizes. Igazából meg is lepődtem, mert 1,5 g-osak a minták, és múltkor ami a Faceshop termékmintánál határeset volt, az most bőven elég volt. Még majdnem sok is. (De két használatra azért nem lett volna elegendő.) Mindenesetre ez azt jelenti nekem, hogy nem kell sok belőle, úgyhogy egy tégely sokáig elég lehet.
Sajnos a várakozásaimat nem hozta. Reggelre foltokban össze volt ragadva az arcomon a krém, mint mikor hámlik a bőr, és a reggeli üde arcbőr sem kacsintott vissza a tükörből. Pedig nagyon szeretem magam nézegetni reggelente a tükörben, annyira frissé varázsolják a bőrömet a kencéim, most meg olyan fakó volt.
Az összeragadt részeket még egy kis jóindulattal tudom azzal magyarázni, hogy vastagon kentem magamra a krémet, bár más termékeket is szoktam vastagon kenni, és ilyen soha nem történt velem.
Nagyon akartam, hogy szeressük egymást ezzel a krémmel, de sajnos ez nem jött össze.
Mindenesetre nekem már nagyon szépen helyrejött a bőrképem, tényleg csodálkoznék, ha ennél többet mostanában ki lehetne hozni belőle, ezért lehet, ha újra előjönnének a pattanásaim, a tág pórusaim és a mitesszereim akkor tudna javítani a bőrömön, de most jelenleg nem érzem azt, hogy nekem jó lenne ez a termék.
Még mindig a szívem egyik fele tiltakozik ellene, de sajnos nem tudok három csillagnál jobbat adni. Négy csillagot nekem jelenleg nem tudott. (Azért a maszkokat még nem engedtem el teljesen a csalódásom miatt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Nagyon-nagyon akartam szeretni ezt a krémet.

Antioxidánsok: Tocopherol, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Betaine, Hyaluronic Acid, Honey, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Lásd Tripeptide-32

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.