HD Brows

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6 x 4,725 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2019. január 15.

Kiszerelés:   6 x 4,725 g
Lelőhely:   online külföldről

Ásványi alapú matt alapozó és arckontúrozó paletta

petoandika

2016. június 13.

Alapozásra használom alapvetően. Nagyon szeretem, mert szépen egységesít, ugyanakkor nem kell belőle sok. Fedése nyilván nem photoshop hatású, de igazából szerintem nem is erre lett kitalálva. Korrektort használok utána a bőrhibák eltüntetésére, és hogy őszinte legyek, egyik legjobb alapozóm amit használtam.
Mivel szépek az összetevői, ezért nem félve kenem fel. Napközben kopik, de azt is egyenletesen teszi. Nap végére mikor lemosásra kerül a sor, nem hogy rosszabb lenne a bőröm, de szerintem még jót is tesz neki. Ja, és mivel több szín is megtalálható, így szinte minden évszakban tudom használni, mert az arcbőrömhöz megfelelő színt teszek fel, vagy esetleg keverek. :)
Nagyon jó barátságot kötöttünk, azt hiszem még sokáig így marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Nagyon jó barátságot kötöttünk, azt hiszem még sokáig így marad.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate