Egyéb

Ár:   17 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kendra, az összetevőket feltöltötte: kisagnes24, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Ár:   17 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító bőrfeszesítő krém amely segít:

• eltávolítani a ráncokat
  • összehúzni a pórusokat
  • javítani a bőrszínt
  • feszesebbé varázsolni a bőrt
  • hidratáltságot biztosítani

Lifeforce

2019. november 8.

Kettős érzelmeket vált ki belőlem ez a krém.
Kell pár perc, hogy beszívódjon, puha a bőröm tőle, megfelelően tápláltnak érzem a bőrt még télen is, nem okozott allergiát.
Viszont nem ránctalanít, nagyon drága és humbuknak tartom az ígéreteit, nem érzem tiszta játszmának az értékesítését sem. Ajándékba kaptam, én biztos nem rendelném meg online a magyartalanul megfogalmazott mondatok alapján.
Nagyon kíváncsi lennék mások véleményére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

Kettős érzelmeket vált ki belőlem ez a krém.
Nagyon kíváncsi lennék mások véleményére is.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.