Egyéb

Ár:   €59   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sarika09, Módosítva: 2017. június 22.

Ár:   €59
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Egyedülálló és hatásos szempillanövesztő szérum, mely hosszabb, sötétebb és sűrűbb szempillákat eredményez 3-8 héten belül.

Timcsi23

2019. február 1.

Megvettem, kár volt!
PÉNZKIDOBÁS! Ezt még egy ricinus olaj is prezentálja..:)
Eddigi legdrágább szempilla szérumom, és a legrosszabb. Próbáltam 2 félét előtte, azokkal nagyon meg voltam elégedve. Aztán rátaláltam erre, dragabb volt, én hülye azt hittem biztos még jobb termék (naiv voltam, hiszen előtte nem csalódtam még ekkorát szempilla szérumban). Nem beszélve arról, hogy nagyon irritálja a szememet!
Soha többé!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Megvettem, kár volt!
PÉNZKIDOBÁS! Ezt még egy ricinus olaj is prezentálja..:)
Soha többé!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Yeast Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Lactate, Sodium PCA, Propylene Glycol, Sorbitol
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17
Vitaminok: Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.