Egyéb

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinkhiena, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   Online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Il Était Un Vernis lakkjai 5-free és vegan tanusítványokkal rendelkeznek.

Amadea

2017. szeptember 13.

Meglep, hogy ilyen kevesen véleményezték az IÉUV-t, és ennyire alacsonyan áll a csillagozása. Nekem a boros kollekció volt a nagy szerelem tőlük, ötből négyet meg is rendeltem (Merlot, Le Paulée, Chardonnay, Pinot Noir), egyiknek se volt gondom a tartósságával, bár én el se tudom képzelni, hogy ne használjak fedőlakkot. A Merlot-t tegnap kentem fel újra, és egy rétegben fedett, pont annyira sűrű az állaga, amit szeretek: nem kezelhetetlen, amibe hamar kell locsolni a hígítót, de nem is annyira híg, hogy szétfolyjon a körmeim felületén.
Azóta nem vásároltam IÉUV lakkot, de ez nem a márka hibája, nekem van túl sok lakkom.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Lina14

2017. január 21.

nekem a peace, love and chill árnyalat van meg, ami egy nem túl harsány menta benne aranyos-holos minicsillámokkal. 2 réteges, gyorsan szárad, szerintem jól kenhető, nem állnak ki belőle csillámok, de kicsit mattosra szárad (esetleg aki ismerős az a-England lakkokkal, az tudja, milyen az a finis). szerintem kicsit drága, még annak ellenére is hogy különlegesek a színei, úgyhogy nagyon különleges árnyalatokat érdemes csak megvenni, amit nem tudunk olcsóbb alternatívákkal helyettesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

pinkhiena

2016. október 14.

Szomorú vagyok, de nekem nem lett kedvencem. Két színt rendeltem, az egyik a We Want You For NPA Army, aminek a színe még csak-csak, de a finise egyáltalán nem olyan volt, mint a képeken, attól már meg is váltam. A másik a Juggling Glass Balls, ami ugyan elsőre nem volt csalódás, kipróbálás után viszont nem nyűgözött le. Nagyon lassan szárad, önmagában fénye alig van, és maximum három napot bír ki a körmeimen, pedig elég erősek, és nem is túl hosszúak, szóval amúgy bírnia kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Red 6 / CI 15850, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 34 Lake / CI 15880, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, Ferric Ferrocyanide, Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000, Violet 2

Színezék. Piros.