Impulse

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 640 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cingarela, az összetevőket feltöltötte: Pampilla, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 640 Ft

Ár: 640 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Impulse La Pantera Dezodor eladó
Ár: 500 , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Sziszikee58

2019. június 28.

Jó pár évvel ezelőtt is szerettem, mert nagyon tartós és kellemes illata van. 24 órát simán kibír. Most ajándékba kaptam, de ha elfogy lehet újra beszerzem. A híres “mai” dezodorok fele ennyire nem bírják, pedig van amelyik még drágább mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Csutak

2019. május 26.

Sajnos én még akkor nagyon kicsi voltam, amikor ezek a spray-k a virágkorukat élték, így én afféle fake-nostalgia érzést tudok most magaménak ezzel. :D Erős és tartós illat, minden reggel dezodor helyett ezt fújom a hónaljamra és egész nap illatos maradok. Ennyire képes elnyomni a szagokat. :) És ruha alól illatolva nem is olyan rossz, finom, virágos illat lesz belőle. Bár nem a legolcsóbb, de egyszer-egyszer megéri beruházni egy ilyenre is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

havana74

2018. augusztus 4.

Impulzusvásárlás II.

No ez a piros flakon is jött velem haza a tegnapi bevásárlásomról.
Próba után rájöttem, hogy ez egy VC&A First ihletésű illat.
Az éjszakát már a 72 éves szomszéd Erzsi néninknél töltötte, mondta ez háromszor jobb, mint az ''álarcos'' deo.
Ma impulzusvásárlás III.-ra készülök tervezettem. Az a barna még ott vár kipróbálatlanul. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Impulzusvásárlás II.

No ez a piros flakon is jött velem haza a tegnapi bevásárlásomról.
Próba után rájöttem, hogy ez egy VC&A First ihletésű illat.

Vala111

2018. július 3.

Régi kedvencem. Később újravettem, azóta mindíg van belőle. Többen is megdícsérték. Általában nyáron használom mert szerintem olyan nyári illata van. Kicsit erős, úgyhogy elég 2 rövid fújás belőle ami furcsa egy spray-től de legalább sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Betti21

2017. január 11.

Nagyon régóta szeretem és használom ezt az illatot, időről időre újra megveszem, nagyon nőies, kellemes, nem túl édes illata van. Gondolom nem véletlenül gyártják "ősidők" óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Clandestine

2016. december 10.

Az idő és az emlékek megszépítik ezt az illatot. A 80as évek közepén használtam, akkor nagyon népszerű volt. Újra felfedeztem egy illatszer boltban,s ahogy megszagoltam hirtelen visszarepített az ártatlan randik idejébe. De sajnos már eljárt felette az idő s az én ízlésem is átalakult az évek alatt, ezért már nem venném meg újra. Az 5 csillag mégis jár hiszen régen nagyon szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 10.

agi2005

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 17.

Imádom olyan friss illata van és még anya is vidám tőle😃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Imádom olyan friss illata van és még anya is vidám tőle😃

Damayanti

2015. szeptember 30.

Én 27 vagyok de nekem is nosztalgia ez az illat, tizenéves koromban amikor még parfümöt sem használtam, egyszer megszagoltam ezt a fürdőszoba polcon, anyukámé volt; onnantól kezdve néha kicsit csentem belőle, aztán egyszer kaptam egy saját példányt is :) Egy temperamentumos, kellemesen karakteres, mégsem túl fűszerezett és nem nehéz, nem fojtogató illatra emlékszem, ami nekem Szicília napsütötte, mediterrán városait és kacér, fekete szemű, sötét hajú, csupa temperamentum fiatal hölgyeit idézi egy nyári délutánon :) Ma már nem használnám, de a nosztalgia miatt a 4-est megkapja :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Marcsi66

2015. június 18.

Annyira régen használtam már nem tudom felidézni az illatát,de az emlék miatt öt csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 18.

prehalekjudit

2015. május 16.

Óriási kedvencem volt,még Bécsből szereztem be.Nemrég újra vettem, de ez már nem ugyanaz az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol