Impulse

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 640 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cingarela, az összetevőket feltöltötte: Pampilla, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 640 Ft

Ár: 640 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

opalisc

2021. május 7.

AZ örök illatom :) kb. 25 éve, az első külföldi vásárlás óta szerelem, mint sokunknak hasonló korban. Igazi nő, esti programra készülődős, meleg nyárestés, karakteres, fűszeres, csábító, sötét, nem könnyű illat. Sajnos valóban változtattak rajta, nem teljesen ugyanolyan már, de azért mindig tartok itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 7.

wildrose

2020. június 10.

Igazi 80-as évek hangulatú, dögös, retró dezodor, nagy kedvencem volt régen. Intenzitása, tartóssága kategóriájának megfelelő. Határozott, karakteres, nőies illat, jó volt vele nosztalgiázni egy kicsit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 10.

Sziszikee58

2019. június 28.

Jó pár évvel ezelőtt is szerettem, mert nagyon tartós és kellemes illata van. 24 órát simán kibír. Most ajándékba kaptam, de ha elfogy lehet újra beszerzem. A híres “mai” dezodorok fele ennyire nem bírják, pedig van amelyik még drágább mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Csutak

2019. május 26.

Sajnos én még akkor nagyon kicsi voltam, amikor ezek a spray-k a virágkorukat élték, így én afféle fake-nostalgia érzést tudok most magaménak ezzel. :D Erős és tartós illat, minden reggel dezodor helyett ezt fújom a hónaljamra és egész nap illatos maradok. Ennyire képes elnyomni a szagokat. :) És ruha alól illatolva nem is olyan rossz, finom, virágos illat lesz belőle. Bár nem a legolcsóbb, de egyszer-egyszer megéri beruházni egy ilyenre is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

havana74

2018. augusztus 4.

Impulzusvásárlás II.

No ez a piros flakon is jött velem haza a tegnapi bevásárlásomról.
Próba után rájöttem, hogy ez egy VC&A First ihletésű illat.
Az éjszakát már a 72 éves szomszéd Erzsi néninknél töltötte, mondta ez háromszor jobb, mint az ''álarcos'' deo.
Ma impulzusvásárlás III.-ra készülök tervezettem. Az a barna még ott vár kipróbálatlanul. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Impulzusvásárlás II.

No ez a piros flakon is jött velem haza a tegnapi bevásárlásomról.
Próba után rájöttem, hogy ez egy VC&A First ihletésű illat.

Vala111

2018. július 3.

Régi kedvencem. Később újravettem, azóta mindíg van belőle. Többen is megdícsérték. Általában nyáron használom mert szerintem olyan nyári illata van. Kicsit erős, úgyhogy elég 2 rövid fújás belőle ami furcsa egy spray-től de legalább sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Betti21

2017. január 11.

Nagyon régóta szeretem és használom ezt az illatot, időről időre újra megveszem, nagyon nőies, kellemes, nem túl édes illata van. Gondolom nem véletlenül gyártják "ősidők" óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 11.

Clandestine

Korcsoport: >54
2016. december 10.

Az idő és az emlékek megszépítik ezt az illatot. A 80as évek közepén használtam, akkor nagyon népszerű volt. Újra felfedeztem egy illatszer boltban,s ahogy megszagoltam hirtelen visszarepített az ártatlan randik idejébe. De sajnos már eljárt felette az idő s az én ízlésem is átalakult az évek alatt, ezért már nem venném meg újra. Az 5 csillag mégis jár hiszen régen nagyon szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 10.

agi2005

2016. augusztus 17.

Imádom olyan friss illata van és még anya is vidám tőle😃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Imádom olyan friss illata van és még anya is vidám tőle😃

Damayanti

2015. szeptember 30.

Én 27 vagyok de nekem is nosztalgia ez az illat, tizenéves koromban amikor még parfümöt sem használtam, egyszer megszagoltam ezt a fürdőszoba polcon, anyukámé volt; onnantól kezdve néha kicsit csentem belőle, aztán egyszer kaptam egy saját példányt is :) Egy temperamentumos, kellemesen karakteres, mégsem túl fűszerezett és nem nehéz, nem fojtogató illatra emlékszem, ami nekem Szicília napsütötte, mediterrán városait és kacér, fekete szemű, sötét hajú, csupa temperamentum fiatal hölgyeit idézi egy nyári délutánon :) Ma már nem használnám, de a nosztalgia miatt a 4-est megkapja :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.