Egyéb

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Lauren77, Módosítva: 2012. december 31.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az iWhite fogkrém egyesíti a tökéletes fehérítési folyamatot a teljes szájápolási védelemmel. Az iWhite fogkrém egy egyedülálló megoldást kínál az egészségesebb és fehérebb fogakért. Az aktív összetevők egy speciális mátrixba illeszkednek; pirofoszfátot és kovasav komplexet tartalmaz, amely felszabadítja és lebontja az elszíneződések kötését, és finoman eltávolítja azokat. A Triglycerid kialakít egy mikro védőréteget a további foltok és elszíneződések ellen. A Fluorid erősíti a fogakat és a fogzománcot, megvédi a fogat a romlástól és küzd a fogszuvasodás ellen. A menta ízének üdítő élménye hosszan tartó friss leheletet biztosít.

Kiszerelés: 100 ml

czalexa

2017. március 28.

Régi vágyam megtalálni a legszuperebb fogfehérítő fogkrémet. Hát ez nem az a termék! :( A hatásához mérten nem éri meg az árát... Pedig nem is kávézom és dohányzom.. Abszolút hatástalan a fehérítő hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

VidaAgi

2017. január 4.

A fogfehérítő szivacsos sínes készletével együtt használtam, nem dohányzom nem iszok kávét,szóval nem olyan nagyon sárgák a fogaim, egy árnyalatot ha fehéredett....de lehet egyet sem,nagy csalódás ! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Matilda

2014. november 30.

Nem rossz... valamicskét világosított a fogaimon, de csodát nem vártam tőle amúgy sem. Íze, habzása amúgy jó, kellemes fogkrém, viszont nekem is érzékenyebbek azóta a fogaim. Bár kedveltem, de nem veszem újra, már áttértem a himalaya fogkrémekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

turbolya

2014. november 29.

Nem tett rám mély benyomást, a fogkrémek túlnyomó többségéhez hasonlóan, bár a mentolos vonulattól eltérő íze kifejezetten kellemessé teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 29.

Daniella11

2014. november 15.

Valamennyit fehérít, de nem valami látványosan. A fogaim mintha kicsit érzékenyebbek lennének, mint azelőtt, de az ínyem nem. Viszont a kávé és egyéb foltokkal nem birkózik meg. Kár. Ha a blanxnak adtam két pontot hasonló eredményre az ínyérzékenység miatt, akkor ez három pontot érdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 15.

baba_girl_16

2014. október 4.

Nem tudtam, hogy az Apple már fogkrémeket is gyárt. :D Viccet félretéve, nagyon jó fogkrém, alaposan tisztít. Szerintem az egyik legjobb, amit eddig használtam. Fehérítő hatása nálam nem igazán mutatkozott, meg kicsit drága is, úgyhogy ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

scisneros

2014. szeptember 16.

Nem a fehérítő hatása miatt vettem meg, csak ki szerettem volna próbáni egy magasabb árkategóriájú fogkrémet. Maga a krém sűrű, fehér, egész jól habzik. Szeretem az ízét, viszont fogmosás után érdekes utóíze van. Hogy fehérít-e? Nem tudom, mert szerencsére nagyon szép fehér fogaim vannak és nem vettem észre változást. Nem vagyok benne biztos, hogy újraveszem. Annyira mégsem nem győzött meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Vangie

2014. július 1.

Többször vásároltam már meg. Jó az íze, fogmosás után az utóíze is. Szeretem, hogy az egész egy fehér krém, nem színes. Jó minőségű fogkrém, ami állítólag fehérít is. Nem olcsó, de 75 ml helyett, ez 100 ml-es. Szerintem még sokszor újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Flora1024

2014. július 1.

Nagyon jó fogkrém! Az első használat után látszódott a fehéredés : )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Nagyon jó fogkrém! Az első használat után látszódott a fehéredés : )

LaMaggie

2014. február 23.

Pár napja használom, számomra szemmel láthatóan fehérebb lett a fogam. Kellemes íze van, valóban jobban tisztít mint egy átlagos fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.