Eon Productions

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: grosesaxl, Módosítva: 2013. október 22.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Judittttt

2019. december 21.

Néha meglepődök, mennyire más a véleményem az illatokat illetően a krémmániás átlaghoz képest. Nemrég úgy mentem férfi parfümöt választani a páromnak, hogy rákerestem itt, hogy "férfi parfüm", és az első 2 oldalnyi parfümöt amik ugye a legjobbra voltak értékelve, végigszagoltam, mást akartam neki választani, mint amije már volt, így próbáltam új után kajtatni, amit nem ismerek, de jóra van értékelve. Az akkor szagolt parfümökből 10ből 5öt undorogva raktam vissza valami szúrós büdös kellemetlenség miatt, 3nak teljesen átlag nem átütő illata volt mint ennek kb csak mondjuk 4* ennyi pénzért, és úgy 2 volt ami ár érték arányban azt mondtam hogy valóban, ez jó. Ugyanekkor szagoltam meg ezt a 007-es parfümöt, és a 10ezer alatti kategóriában ez volt az egyik ami a legkellemesebb volt az orromnak egyből és egy fokkal érdekesebb is, mint a legtöbb társa ezen az olcsóbb áron. Már a drogériában rákerestem, hogy mit gondolnak erről a népek errefelé, és én bizony nagyon meglepődtem, hogy ennyire rosszra van értékelve. Valójában ez egy teljesen kellemes, a kommerszebb, olcsóbbnak mondható parfümök között egy teljesen hordható, és kellemes illat. Tény, hogy nem egy irtózatosan jellegzetes, de csak önmagában azért, mert valami kirívóbb, jó még nem lesz feltétlenül. Ez egy nem tolakodó, átlagos, de kellemes, jól megkomponált parfüm, pl ha egy első randin ilyen illata lenne egy férfinak, bennem teljesen jó nyomot hagyna, mert nem az az ánizsos tipik férfi illat, az átlagosból egy klasszikusabb, visszafogottabb, jobb, ízlésesebb darab. Ez egy olyan parfüm, amit pl lehet ajándékozni ha nagyon nem tudjuk milyen az ízlése az illetőnek, vagy mi áll neki jól, mert akárkin rendben van akármilyen helyzetben kb, főleg 20-40 közötti korosztályon. Végül én sem ezt választottam a vásárlásom során, de nem mondanám rossznak, igen, kis egyszerűbb, de kellemes, "bújós", csendes kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

ppetruc

2019. október 15.

Imádom ezt az illatot! A barátom használja, és számomra teljes imádat. A picit sós bőrén még a nap végén is érezni lehet a parfümöt, neki nagyon tartós. Én pedig hát, szavakat se találok, mennyire ő ez az illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Mosizso

2019. június 7.

Barátkozunk... de nem hiszem, hogy jóban leszek az illattal...lassan 2 hónapja "szokom" (sajnos a barátomnak nagyon tetszik...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Mariliisa

2017. január 19.

Egyszer teszter csíkon szagoltam, akkor nagyon nem tetszett, aztán a volt párom elkezdte használni, amikor ajándékba kapott egy üveggel, és rajta nagyon bejött ez az illat nekem is, neki is, viszont nem volt valami tartós az illatfelhő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Carlito

2015. szeptember 21.

Nagyon tucat...Nagyon gyenge...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Nagyon tucat...Nagyon gyenge...

HDR

2014. december 29.

Először csak poénból szagoltam meg egy Müllerben, mert a férjem James Bond mániás és abban az évben volt talán a Casino Royal, tehát teljes lázban égett a pasi. Itthon megmutattam neki a csíkot és neki is tetszett, úgyhogy hozta is a Jézuska gyorsan.
Meglepő módon marha jó illata van. ez is a fűszeres kategória (Mit tehetnék, ha egyszer ezeket szereti?) és tartós. Még akkor is éreztem rajta mikor hazajött a munkából, holott ő biztosan nem fújkálta magát a munkahelyen, mivel a parfüm itthon volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

noemi90

2014. november 16.

Imádom a pasimon ezt az illatot. Az ezüst testvére is nagyon jól sikerült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Imádom a pasimon ezt az illatot. Az ezüst testvére is nagyon jól sikerült.

Koga01

2014. február 2.

Másokkal ellentétben nekem tetszik ez az illat... igaz, ha nem lett volna akciós az egyik oldalon, valószínűleg nem veszem meg.
A barátnőm kezdetben nagyon nem volt oda ezért az edt-ért; mára viszont az egyik kedvencévé vált.

Hozzáteszem: ha nem JB márkajelzés alatt futna ez az illat, valószínűleg sosem próbáljuk ki. Szóval a marketingeseknek piros pont érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

x

2013. március 11.

MA volt szerencsém hozzá a dm-ben, de semmi olyan nincs benne, ami miatt még egyszer megszagolnám. Nem az a szexszimbólum illat, amit a névadás miatt produkálniuk kellett volna, bár nem is számítottam jobbra. Fel nem ismerném az utcán a millió hasonló között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

ivike94

2012. december 24.

Én a tesómnak vettem ilyen parfümöt , és eddig nagyon tetszik neki .A kiválasztása elég nehéz volt mivel nem volt sok segítségem , meg hát ki tudta h tetszeni fog-e neki , de végülis jó választás volt , örülök hogy megvettem . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.