Jimmy Choo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: storm28.oe, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád ciprusos-gyümölcsös

Összetétel mandarin, körte, zöld jegyek, orchidea, tejkaramella, pacsuli

Ár: 7.000 Ft , Eladó: pennylane69
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Debrecen/Miskolc, fizetés: foxpost/személyes átvétel

platinakuka

2020. szeptember 20.

Nagyon dögös, tartós illat. Szeret felülkerekedni a viselőjén, résen kell lenni vele.
Az első, ártatlan percek után kibújik a bőréből, és egy nagyon intenzív, orrbamászó élmény részese lehetsz, ha passzol a kémiáddal. Relatív hosszú idő után szelídül.
Nem munkahely-kompatibilis, amúgy is vétek lenne pazarolni az élményét. Szerintem legalábbis exkluzív, alkalmi/esti/vadászó illat.
Nem bántam meg, hogy a kívánságlistából a parfümcsaládom része lett, és örülök, hogy jön a hűvösebb idő, így több esélyünk van együtt tölteni az időt.
De amúgy igen, töményen röhejesen közönséges tud lenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

De amúgy igen, töményen röhejesen közönséges tud lenni.

Magyari

2020. augusztus 26.

Most vettem kézhez: Boucheron Place Vendôme. Számomra egy az egyben ugyanaz a zöngés. Talán a fanyarságukban mutatkozik némi eltérés, de számomra ez minimális. Többen "közönséges" jelzővel illették, no kérem szépen, nem az. Friss, elegáns illat. Mivel egy Boucheron illat tökéletes alteregója, hogy is lehetne az? Most, nagyjából 15-20 perc után kezdem érezni a karamellát, de nagyon diszkréten öleli át a szívjegyeket. A ventillátor, ahogy a levegőt keveri körülöttem, a Place Vendôme illata árasztja el az orromat, kísérteties hasonlóságot mutatva Jimmy Choo-val. Alig érezni a különbséget. Nekem ez négy évszakos illat. Akinek a fent említett Boucheron illat elnyerte a tetszését, annak ez is befutó lesz. Én tesztert vettem, 100 ml-es kiszerelést, alig 7000 forintért. Tehát árban nem sok különbség mutatkozik meg.
Az alap akkordjai, amikor édesedik, a Chopard Cashmir-jével mutat valamennyi párhuzamot, de ez a körtés fanyarság mindvégig érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

MGabi741009

2020. augusztus 22.

Nemrég rendeltem belőle mintát, mindig is ki akartam próbálni. Nagyon megtetszett, isteni, édes, nőies - az egyik kedvencem lett. Szeretem előbb minta formában kipróbálni, aztán megvásárolni a parfümöket. Most is így történt, mivel nagyon megtetszett, meg is vásárolom belőle a 100 ml-es kiszerelést. Csak ajánlani tudom, aki szereti az édes, elegáns illatokat, nem fog csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Anheszenamon

2020. augusztus 20.

Notinos rendelés alkalmával landolt nálam egy kicsi minta. Abszolút vakon rendeltem, illatjegyek alapján választottam, de nem ismertem előtte az illatot. Beleszagolva és magamra fújva szerelmes lettem. Azonnal a top3-ba ugrott nálam (Victoria's Secret Bombshell és az Armani Sí mellé) Jövő hónapban meg is fogom rendelni, mert mióta megillatoltam, egyszerűen nem hagy nyugodni. Annyira az én illatom, hogy muszáj a kollekciómba kerülnie. Ez az illat én vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Shehulk

2020. július 9.

Nekem ez nem mindennapos illatom.Kedv kell hozzá.De sosem bánom meg amikor használom.Van benne valami ami számomra nehézkes .Nagyon intenzív tartós illat . A lecsengése jobb mint amikor befújom vele magam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 9.

Aliz79

2020. május 1.

Olyan jó, hogy szinte fáj :(
Benne van a top 5 illatomban........

Édes, de mégsem a vanília nehézségével fekszi meg a gyomrodat, mint sok más EDP, időszakosan fanyar is ---> 25 fokig bőven lehet viselni, bár szerintem a téli hidegben lesz igazán dög.
Tartós, mint a veszedelem. A munkahelyemen nem látnak, de tudják már a liftben, hogy megérkeztem...

Betegesen szeretem....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Olyan jó, hogy szinte fáj :(
Benne van a top 5 illatomban........

Betegesen szeretem....

Kinguska09

2020. március 9.

Ez az egyik kedvenc parfumom :) szamomra dogos nocis illat megis friss ude erzetet ad
szeretem ezeket az “erosebb intenzivebb” illatokat sokaig tart nem illan el egyhamar 1-2 fujas boven eleg belole ! Mar a 2. Uveget hasznalom es szerencsere “nem szoktam meg “

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Luller

2020. március 6.

Szeretem! Nem olyan régen szereztem be, és időről időre veszem elő. Olyankor mindig kicsit bele bolondulok. Mégis, aztán váltok. De tényleg szeretem, viszont valóban időszakos. Még arra leszek kíváncsi, hogy mit mutat majd a hidegebb időben. Attól tartok, akkor majd még kedvesebb illatát fogja mutatni. Melegben elő-elő bújik valami , ami zavaró. Pedig az illatjegyeit külön-külön és együtt is szeretem. Pacsulit, karamellt nagyon is. Összességében örülök, hogy a parfümjeim között tudhatom őt is, de nem sorolom egyelőre a top 3 ba!

Update: Tél van. Ugyan az véleményem, hogy időszakosan elő veszem. Az, ami zavar benne, az időjárástól, évszaktól függetlennek kell mondanom, mert jelenleg is így érzem. Egyáltalán nem érzek karamellt, és nekem egyáltalán nem is édes. Nem tudom meghatározni, mit érzek. Valaki írta fentebb, hogy La Nuit kategória. Számomra 1általán nem! A La Nuit egy csodás édes gourmand illat, maxi tartóssággal, valóban csokis, édesség, finomság érzetét kelti és tartja ruhán napokig, bőrön egész nap! Itt le kell vonjak 1 csillagot. Azért van 3, mert néha tetszik, néha jó, de valahogy mindig, mikor használom, kis idő múlva le akarom szednj magamról. Jimmy Choo Flashlight, amit bevontak már, az jobban tetszett!

Tavaszi UPDATE:
Én komolyan nem értem ezt az illatot! Mit művel velem? Most azért jöttem újra véleményezni, mert éppen úgy eltalált ma, hogy csak na. Megérkezett a kissé édes, pacsulis finomság illata. Nem tudom, miért kellett erre több, mint egy évet várnom :D Pedig folyamatosan újra próbálkoztam vele. Nem tudom, mitől függ, hogy ilyen illata legyen rajtam, vagy hogy én ilyen finomnak érezzem...passz. Talán az, hogy nincs már annyira hideg. Akkor nem működött rajtam. Nincs is nyári dög meleg, akkor sem működött rajtam (de majd lesz nyári updat is :D). Esős, nem mozdulós idő van, és most, láss csodát, tökély! Így mindenképpen kap még egy csillagot, amivel elérte a 4et! A téli updatemnél túl szigorú voltam, meg kell , hogy védjem most! Azt tudom mondani, hogy próbáljátok ki. Sétálgassatok benne kicsit, várjatok pár percet, órát és akkor nézzétek meg. Ha van rá lehetőségetek, próbáljátok ki más más évszakokban egy drogáriában. Most azt kell mondjam, kicsit több, mint hogy szeretem :) Inkább azt mondanám, beleszerettem <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

Tavaszi UPDATE:

Bigris

2020. február 7.

Ez a második parfi (Alexandre.J Oscent Pink-je a másik), ami rajtam arra az illatra emlékeztet, amikor fürdés után kiázva, illatosan kimásztam a habfürdővel teleöntött fürdővízből. Olyan fürdés utáni illata van. Ennek ellenére magamon nem szeretem, mert nem ezt várom el egy parfümtől. Ez is az a parfi, ami papíron, ruhán sokkal jobb, mint a bőrömön. Illetve leszáradásában felfújás után egy-két órával kezd viselhetőbb, sokkal szebb illattá alakulni rajtam, amikor leveti a habfürdő fílinget, de ezt nem mindig van türelmem kivárni. Ez van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 7.

Savajuj

2020. február 3.

Nagyon szerettem :)
Úgy emlékszem augusztusban találtam rá és egy vicces történet is kapcsolódik hozzá:
Párommal nézelődtünk a parfümériában, és szokásomhoz híven hezitáltam, hogy jó-jó, várjunk még vele, hármat léptem balra-hármat jobbra az állvány előtt, mikor beviharzott egy nő és egy férfi, majd a nő azzal a lendülettel lekapta a polcról a legnagyobb kiszerelést, és mondta, hogy akármit próbált, de szerinte ennek van a legjobb illata, úgyhogy nem variál, ezt veszi újra és kész. Majd mentek is fizetni. :D
Természetesen én is beszereztem, majd nagy lelkesedéssel el is használtam..Ez egy nagyon jó kis illat, akár télen, akár nyáron. finom illatú lesz tőle a bőr, a ruha, bármi, amihez hozzáér :)
Kifújáskor kimondottam frissítő az illata (körte), aztán átmegy extra nőiesbe (orchidea), majd ez a tejkaramella ad egy olyan megnyugtató alapot, amitől az embernek egész nap jókedve van. Szóval ez olyan nagyon jó viselni gránát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Nagyon szerettem :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.