Jimmy Choo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: storm28.oe, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád ciprusos-gyümölcsös

Összetétel mandarin, körte, zöld jegyek, orchidea, tejkaramella, pacsuli

Jimmy Choo EDP fújós
Ár: 1200 Ft /2200 Ft+posta , Eladó: Masni71
Állapot: 5ml/10ml fújós, Helyszín: Gödöllő, Budapest XVI kerület, fizetés: Banki átutalás után postán maradó
Jimmy Choo EDP 100ml Kupak és doboza nélkül
Ár: 11900 , Eladó: zsuzsa58
Állapot: 1x próbálva, Helyszín: Jánoshida, fizetés: Banki előreutalás, postán maradóra tudom küldeni.

Oila

2021. szeptember 16.

Ennyi egymásnak ellentmondó vélemény után nekem is meg kellett ismernem ezt az illatot. Sajnos bele sem kell mennem túlságosan az illatjegyek leírásába, mert rögtön az elején elrontja számomra az acetonos körömlakklemosóra való asszociáció, amitől sajnos akkor sem tudok már szabadulni, amikor maga az akkord már lecsendesedett. Ha ettől eltekintek, akkor is szembe kell néznem azzal a ténnyel, hogy nekem a friss, ápolt, luxus érzetű illatok egészen mást jelentenek, mint azok számára, akik ilyennek érzik ezt az illatot. Ami miatt mégis érdekes és különleges, hogy egyszerre tud nagyon trendi és valahogy eléggé retró is lenni, ezért nagyon sok korosztályon el tudom képzelni, de magamon sajnos nem. Ha az acetonos akkord a körte, akkor annyit biztosan tudok, hogy körte illatjegyet ennél százszor szebben is láttunk már megalkotni, lédúsan fanyarkásan édesen, acetonra emlékeztető tónus nélkül is. Viszont készséggel elismerem, hogy talán csak az én bőröm dobja ki ennyire ezt a jegyet ilyennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

micsmics

2021. június 20.

Mostanában azt hittem múló félben van a parfüm mániám. Nem vettem egyet se hónapokig, és kezdtem reménykedni.
Ezt használtam tizenegy évvel ezelőtt az esküvőmön. Az nem lett siker, így a parfümöt odaadtam Anyának, aki azóta is lelkesen veteti velem újra. Pár napja elfelejtettem parfümözni, és lekaptam ezt a polcáról. Nos, egész nap jöttek a dícséretek, amire jó rég nem volt példa. Tehát vettem egyet újra.
Ez nem változott, nem reformulálták, nem csökkent a tartóssága, ami ebben a melegben is 10+ órás, a hatótávolsága, szóval nem rontották el. Ez is ritka.
Igen, édes, én azt szeretem. Abszolút négy évszakos, nem tucat, nem agyonhasznált, felismerhető, egyedi illat, brutális tartóssággal, megfelelő szillázzsal.
5 pontot igazából azért kap, mert nem nagyon tudok olyan parfümöt (sajnos!!!), amit egy évtized alatt sem változtattak, és ugyanolyan jó a minősége, mint a kezdet kezdetén. Meg mondjuk amúgy is jó kis parfüm ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

kicsitbator

2021. június 14.

Illatmintám van. Néhányszor próbáltam, de utálom magamon. Ellenszenves, erőszakos illat rajtam. Semmi természetesség nincs benne, sem lágy édesség vagy gyümölcsösség, bármi ami szerethetővé tenné.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 14.

anita763

2021. január 20.

Néhány percig tartó gyümölcsös nyitás után a karamell és a pacsuli kerül előtérbe.
Majd később a karamell gazdagabbá, krémesebbé válik, így az egész illat édesebb lesz, míg a gyümölcsös összetevők egy kis fanyarságot kölcsönöznek neki, de valahogy mégis sikerül megtartani az egyensúlyt az illatok között.
Utána már nem változik túl sokat az illat, érdekes érzek benne csokoládét is, majd lassan elhalványul, bőrközelivé válik. Hosszantartó illat az élettartama rajtam legalább 8 óra hossza. Szerintem, ez teljesen belefér a legújabb gyümölcs + cukorka + pacsuli trendbe, de valahogy sikerül kitűnnie a tömegből, ez teszi őt egyedivé, érdekessé. Csodás illat! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 20.

aalexaa

2021. január 6.

Még nyár elején vettem vakon, a vélemények és az illatjegyek alapján. Hatalmas szerelem lett, fantasztikus illata van, nem bántó, de nagyon egyedi. Tartós, még 12 órával később is érzem, zuhanyzás közben is meg-megcsap az illata, ruhákon pedig mosásig tart. Ez az első parfümöm, amit korra és nemre való tekintet nélkül mindenki megdicsért a környezetemben. Meleg időben túl sok lehet, de elképesztően szexi, így ez lett a bulizós-esti illatom. Közel állt hozzá, hogy signature legyen, viszont elég sokszor viseltem ezt intim helyzetben, és a férjem a múltkor megkért, hogy legyek kedves meghagyni ezt azokra az alkalmakra, mert annyira ahhoz kapcsolódott a fejében ez az illat, hogy automatikus testi reakciókat ad rá, ami nyilvános helyen elég kellemetlen :DDD Szóval továbbra is keresem az igazi "én-illatot", de legalább már tudom, mihez nyúljak, ha csábítani akarok :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Giside

2021. január 2.

Nekem nagyon bejon az illat, semmifele oldalba vagast es agressziot nem ereztem hasznalata kozben. Sot. Egyszeruen imadom. Ezt az illatot tudni kell viselni, mint ahogy egy Chanel Coco sem valo egy 16 eves leanyzonak, ugy ez az illat sem valo mindenkinek.
Tartos illat, az ara nagyon borsos. En akkor vettem meg amikor kijott a parfum, valami 30 ezer forint korul.
Kabe egy evig eleg a 40 ml.
Nekem bejott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Kabe egy evig eleg a 40 ml.
Nekem bejott.

CsinCsilla

2020. november 29.

Illatmintát rendeltem, és áldom az eszem, hogy csak azt, és nem vettem meg vakon nagyobb kiszerelésben.. Kevés illat van, amire azt mondom, NEM, és ezek között sajnos ő is ott van.. Nem tudom meghatározni, milyen, de nekem nagyon erős, már már erőszakos illata van, fullasztó, sok. Barátnőm ajánlotta az illatot, és mivel nagyjából egyezik illatok terén az ízlésünk, csalódásként ért, hogy ez nem lesz az én illatom. Odaadtam kolléganőmnek a kis illatmintát, neki tetszett, el is használta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

csipihusi

2020. november 19.

Balatoni illat, kisfiam így hívja. Nyaralásokon hordtam, szerettem ,mikor a víz érte a bőrt, és utána az illatát. Esküvőmön is ezt viseltem. Édes, de nem émelygős nőies illat. Ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 19.

dalma92

2020. október 7.

Az a fajta földes-dohos pacsuli van benne, amit én szeretek, és őszintén szólva sokkal édesebbre számítottam. Ha az én kedvemre alakíthatnám, sokkal szárazabbra és erőteljesebbre hangolnám, dobnék bele egy kis bőrt is talán... Tipikus határozott, ápolt, jónő illat. Hasonló, mint a Modern muse nuit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

platinakuka

2020. szeptember 20.

Nagyon dögös, tartós illat. Szeret felülkerekedni a viselőjén, résen kell lenni vele.
Az első, ártatlan percek után kibújik a bőréből, és egy nagyon intenzív, orrbamászó élmény részese lehetsz, ha passzol a kémiáddal. Relatív hosszú idő után szelídül.
Nem munkahely-kompatibilis, amúgy is vétek lenne pazarolni az élményét. Szerintem legalábbis exkluzív, alkalmi/esti/vadászó illat.
Nem bántam meg, hogy a kívánságlistából a parfümcsaládom része lett, és örülök, hogy jön a hűvösebb idő, így több esélyünk van együtt tölteni az időt.
De amúgy igen, töményen röhejesen közönséges tud lenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

De amúgy igen, töményen röhejesen közönséges tud lenni.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.