Jimmy Choo

Ár:   8900 Ft, 11 600 Ft és 13 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2013. február 1.

Ár:   8900 Ft, 11 600 Ft és 13 900 Ft
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád ciprusos-gyümölcsös

Összetétel mandarin, körte, zöld jegyek, orchidea, tejkaramella, pacsuli

Jimmy Choo EDT 100/50ml
Ár: 4000 , Eladó: Denissza
Állapot: félig van, Helyszín: Győrszentiván, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel

anita763

2021. március 10.

Szeretem az eredeti Jimmy Choo EDP-t, a pacsuli és karamell kombinációt, amely addiktív Angel DNS-t tartalmaz. Az EDT tökéletes nyárra és tavaszra, még kora őszre is. Olyan, mint az EDP, kivéve a pacsuli és a karamell - itt van egy csodálatosan virágzó körte, rózsaszínű, puha bazsarózsa szirommal. Enyhén zöld, nagyrészt gyümölcsös és felismerhetően Jimmy Choo. Nagyra értékelem, mint saját alkotást. Ha összehasonlítom az EDP-vel, akkor természetesen az EDT kevésbé szeret engem. Az EDT egyértelműen inkább mainstream, sokkal inkább, mint bármely más rózsaszín lé. Karaktere könnyebb, de nagyon imádnivaló! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 10.

vanillacaramella.sweet

2020. december 20.

Valóban hidegebb, üde, friss, virágos, enyhén édeskés-fàs illat. Valami zavaró van benne szàmomra, amellett,hogy viràgos-ciprusos-fás illat, olyan szintetikus, vagy nem tudom. Többször teszteltem, de csak most véleményezem, azt is nehezen. Nekem semmi dög nincs benne, egyszerű illat.
Talàn a zöld jegyek és orchidea lehet az,ami nem passzol a többi jegyhez annyira,mármint rajtam. Pacsulis jegye tényleg enyhe és itt ez így jól is van. Üvege és színe nekem tetszik egyébként. 3-4 óràt tartott kb. Csalódott vagyok, másabbra szàmítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

Turmalin85

2019. április 21.

A legjobb Jimmy Choo illat az összes közül. Kicsit édes, mégis friss illat. Számomra a hétköznapokra ideális, alkalmakra azért mást választanék. :-) Nagy kedvenc!
Ui.: Napközben azért frissíteni kell, ahogy már előttem is írták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Ui.: Napközben azért frissíteni kell, ahogy már előttem is írták.

senskin

2017. július 30.

Ez egy dög, de az EDP-je tartósabb. Az erotika megtestesítője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Ez egy dög, de az EDP-je tartósabb. Az erotika megtestesítője.

xadriennx

2017. február 16.

A kedvenc illatom évek óta.. próbáltam mást, én igazán igyekeztem valami új illatot is megkedvelni legalább annyira, mint őt, de kiüthetetlen a nyeregből, így a védjegyemmé vált. Tartós, minden fázisában kellemes, édes-gyümölcsös, mégis nagyon-nagyon nőies illat, dicsérik is rendszeresen. :) Számtalan 100 ml-s kiszerelést megvettem, de csak az EDT-jét szeretem, az EDP nekem túl füstös és nehéz.
Megunhatatlan télen-nyáron, nappalra-buliba.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Megunhatatlan télen-nyáron, nappalra-buliba.
Imádom!

Rebje

2016. december 9.

UP: Második használatra kicsit pozitívabb a véleményem. Bár az elején még mindig fura, de a lecsengése már egészen kellemes gyümölcsös, különleges módon.

Rajtam kicsit szúszongriasztó vagy nem is tudom milyen illata van. Túl púderes és gyümölcsös egyszerre az én bőrömön és ezért elég furcsa egységet alkot. Nem szerelem, kicsit sem. De a doboz és az üveg csajos. A barátom szerint levendula illata van, de én ezt nem érzem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

kekelilla

2016. november 17.

Csillagos ötös. Már jó ideje nézegetem, de elég drágának találtam, most viszont megtaláltam a notino-n teszter kiszerelésben és így nagyon-nagyon megérte. Nekem a parfüm verziója nagyon nem jön be, szerintem rémes a szaga, ez viszont valami álom. A tartósságától féltem egy picit, pedig nem kellett volna, reggel befújom magam, este még érződik, a ruháimon még napok után is. Tökéletes választás volt. Ha magadnak vennéd ajánlom a teszter kiszerelést, olyan mindegy, hogy milyen dobozban jön....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 17.

klau810614

2016. február 22.

Nagyon finom,friss de mégis dögös gyümölcsös illat rajtam .Kell! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Nagyon finom,friss de mégis dögös gyümölcsös illat rajtam .Kell! :)

SzSzilvi

2016. február 8.

Hideg körte.Nem finom.Tucat.Ennyi.

Egy napon sem lehet említeni az edp-vel.Szerintem akinek ezutóbbi tetszik,az ezt meg se szagolja😁.Én sajna véletlenül edp helyett ezt fújtam magamra,így érzékenyen érintett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

Hideg körte.Nem finom.Tucat.Ennyi.

Cintia04

2015. november 6.

Sokkal másabb mint az edp tesója szerintem nekem csak letisztuláskor lesz olyan mint az edp kifújáskor de akkor is sokkal lágyabb frissebb marad. Az edt verziója jobban is tetszik sokkal tisztább és könnyedebb illata van de ez is amolyan a hideget szereti illatocska talán még azokat a korai tavaszokat szeretheti. Kifújáskor nekem, körte, mandarin, zöld jegyek egyvelege jelenik meg a bőrömön majd jön a finom kis orchidea amitől letisztul és tiszta, puha érzetet ad mintha a bőrödhöz akarna tartozni ezt teszi szerényen és nem tolakodóan és ekkor válik picit édeskéssé de rajtam marad a friss, könnyed érzet. Edt-hez képest meg tartóssága is nagyon szuper.:) 6-7 órát kibír rajtam.:) így lepontozást semmiféleképpen nem fog kapni ez a kis gyönyörűség de attól mert ő közelebb került a szívemhez edp tesóját is nagyon imádom ez a Jimmy Choo fajta kettő illat nagyon el lett találva.:) Szuperek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.