Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. június 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Karcsúsító gél.

CatLynn

2012. október 2.

Én szeretem ezt a krémet! Eddig ez az egyedüli ilyen jellegű krém, ami nálam hatásosnak bizonyult. Amint felszedek pár kilót, az azonnal a derekamra rakódik, de ettől függetlenül homokóra alkatom van. Viszont annak a pár kilónak, ill. pár centinek az eltüntetésében hihetetlen jó társam ez a krém. Edzés előtt szoktam vele bekenni a hasam/derekam, ill. minden lefekvés előtt, és már 1 hét alatt látom a hatását. Az illata nagyon kellemes, az állaga átlátszó gél, nem krémes, nagyon gyorsan beszívódik. Én mindig betankoltam belőle, amikor le volt árazva, azonban már egy jó ideje nem találok sehol... Remélem, nem vonták ki a forgalomból, mert az utolsó tubusom fogyóban van :( és nálam 5 csillgos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

SlecckelMarine

2012. augusztus 22.

Semmi, de semmi hatása!! Inkább mintha negatív hatással lenne a kötőszövetekre.. szóval inkább lazulnak, mint feszesednek a kontúrok. 5x használtam, elég is volt.Eredeti áron 2800 Ft körül van , én 900.-ért hoztam el kiárusításkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.