Egyéb

Ár:   $16   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2018. június 28.

Ár:   $16
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Kiku-Masamune szaké alapú lotion-jének ez a verziója magas koncentrációban tartalmaz kojisavat, ami a rizsborban található, és hidratálja, simítja, nyugtatja és világosítja a bőrt. Az alkoholmentes készítmény emellett ceramidokat, arbutint, aminosavakat és placenta kivonatot is tartalmaz a bőr savköpenyének védelmére és megerősítésére.

Ár: 1800 Ft / 100 ml , Eladó: pMichelle
Állapot: Teszter flakonba át pumpálva , Helyszín: Miskolc, fizetés: Postával küldöm vagy személyes átvétel lehetséges

JuditTTT

2019. november 21.

Most tartok második palacknál, veszem mellé a milky lotiont is úgy döntöttem, mert nekem bejött: nagyon jól hidratál, feltölt, de két rétegben kell, remek kis ceramidos lötyi annak, aki nem szereti a tonikot. Annyi bajom van vele, h. nem tartja meg a hidratációt egész nap magában, de egy gyors spricnire minden reggel és este remek, és jók az összetevői, a parfüm a végéről mehetne, úgyis sake illata van, bár elpárolog hamar, mindegy, mennyit tesznek bele. A metylparabén se kedvencem, de napvédő mellett vállalható. Sokat adnak jó áron belőle. Hosszú távon én simulást tapasztalok, fehérítést nem nagyon, de az amúgy is több összetevős történet, nem egy sake lotion fogja megoldani nyilván. Amit úgy komolyabban észrevettem, h. a pórusokat rendben tartja, méretüket pedig összébb húzza. Szóval tényleg nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

racz1012

2019. február 10.

Este szoktam használni Tindigo retinolja előtt. Néha reggel is a c vitaminos szérum előtt. Egy kicsit ragad tőle a bőröm. Különösebb hatását nem vettem észre. Hidratáltabb lesz tőle a bőröm, de e nélkül is az lenne. A hosszabb távú hatásában azért bízom ezért 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Maltitol, Methyl Gluceth-10

Az leucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A leucin ráncsimító hatással is bír.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.