La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kryssy, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   drogériák, online

Illat összetevők: alma, fehér virágok, narancsvirág, vanília, olajfa, szantál

Adwoa

2020. január 31.

Az első üveget ajándékba kaptam anno. Nagyon szeretem, sokáig megmarad rajtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Az első üveget ajándékba kaptam anno. Nagyon szeretem, sokáig megmarad rajtam.

rosegangela

2018. szeptember 19.

Az egyik kedvenc parfümöm! Sokáig kerestem az Avon-os Pink Seide (talán igy kellett irni, rég volt) utódját, és szinte ugyanaz az illat. A nap végén még mindig érzem magamon az illatát. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Albertina

2017. december 23.

Elhasználtam belőle 3 üveggel. Kellemes, szerettem, de sajnos nem túl tartós. Van benne valami mű, ami egyre jobban zavart, így nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

kinderino

2016. szeptember 27.

Ma illatoltam meg, anyóséból csentem egy fújásnyit. Nagyon tetszik, nálam teljesen az alma illat jön ki. Tartósságát még nem tudom. Régen volt egy kimért parfümöm, már nem emlékszem, hogy melyik eredeti parfümre hajazott, de ugyanez az illat volt.

Update:
És tényleg Boss Orange. Az eredetiről is pont ma írtam véleményt, és ebben is pont az zavar, ami abban is. Az ALMA mű illata... Régen, évekkel ezelőtt még azt gondoltam, hogy tetszik ez az illat, egy rövid ideig használtam is, de most már nem tudnám magamra fújni. Ettől is ugyanúgy felfordul sajnos a gyomrom, mint az eredetitől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Update:

eveartstar

2016. június 13.

Annyira tetszett az illata papírcsíkra kifújva. Már majdnem megvettem, mikor kipróbáltam a bőrömön is. Sajnos borzasztó pacsuli rajtam, konkrétan nem bírtam elviselni. Akinek jól áll, ennyiért vegye-vigye! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 13.

nagynori

2016. május 18.

Hétköznapra tökéletesen megfelelő parfüm számomra, dm-ben vettem akciósan. 1200 ft-ot bőven megér. Az illata nem túl tartós, de ezt nem is vártam tőle. Édes illata van. Most őt nem veszem újra, kipróbálok más La Rive illatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Villango

2016. április 29.

Aki odavan a vaníliáért, annak hajrá, mert az nagyon de nagyon erősen érezhető benne.
Egy aranyos lánytól vettem itt, vakon, és hát nem. :) Sajnos nem én vagyok. Túl nőies ezzel a bitang erős vanília illattal. A páromnak sem jön be, ami pedig így jár, annak mennie kell. Anyum megkapja anyák napjára.
A 4 csillag azért mert igazából kellemes, na meg mert az illata valami elképesztően tartós!!! A páromat kímélendő lemostam, ledörzsöltem szappannal, és még mindig nagyon erősen érezhető. Kéééész. Ez a márka mindig meglep. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Laci

2016. március 7.

Ezt vettem meg édesanyámnak nőnapra. Kicsit félve, mert a DM-ben összekavarodtak az illatok az orromban, annyian fújkáltak ott össze meg vissza. Az 5 féléből ez tetszett legjobban, azt hiszem jól döntöttem. A SI klón nekem eléggé hajlakk szagú volt, kicsit erőszakos, a többi túl népszerű tucat, ennek szép volt a doboza, kifinomult az illata, tavaszra ideális lesz neki. Remélem tetszeni fog neki... drukkoljatok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

olahnemese

2016. március 4.

Számomra ő a parfüm.
Csak bementem a drogériába nézelődni. Az ő teszterébe volt a legkevesebb, így megszagoltam :) Gondoltam biztos jó lehet, ha alig maradt benne. Wow, igen, őt kerestem, meg is vettem.
Kb 3 hete használom. Kifújáskor nagyon erős, kissé fojtó narancs, de ami utána jön, imádom. Bőrön nekem annyira nem tartós, ruhára szoktam fújni és egész nap elkísér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Számomra ő a parfüm.

Eriii

2016. február 27.

Jovo honapban tervezem, hogy latatlanba veszek par illatot, amirol jok a velemenyek, egy ideje mar valogatok az itt leirt velemenyek alapjan, ez is a listamon volt.. Most kihuztam! Hetvegen meglattam egy boltban es megszagoltam a tesztert, nekem nagyon nem jott be az illata, most elgondolkoztam, hogy a tobbit sem rendelem meg :( sajnalom, mert olyan jokat irtok rola, es az osszetevok is tetszenek. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Alkoholok: Alcohol Denat., Amyl Cinnamyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Fényvédők: Diethylhexyl Butamido Triazone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Syringaldehyde, Dimethyl Malonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Hexyl Cinnamal, Citronellol, D-Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol
Színezékek: CI 16255, Yellow 6 Lake / CI 15985

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus illatanyag, mellyel elsősorban parfümökben találkozhatunk Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.