Lactovit

Ár:   825 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A Lactovit dezodorok különleges hatóanyagot, Lactodefens-t tartalmaznak, mely természetes módon védi a bőrt és megőrzi frissességét a nap 24 óráján át.

Diamondbaby

2018. november 11.

Jó illatú, kellemes krémes deo. Nem sárgítja a ruhát. Nem hagy foltot.
Nem annyira jó izzadásgátló. Nagy melegben izzadásgátló funkcióját nem 100%osan tölti be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Jó illatú, kellemes krémes deo. Nem sárgítja a ruhát. Nem hagy foltot.

albertinablogg

2018. május 25.

A Sensitive van meg, azt a gyengéd illatát nagyon szeretem, viszont nem gátolja az izzadást. Ennek ellenére (bár nem vagyok egy borzbüdös némber) sosem szaglik a hónaljam. Kár, hogy az izzadással nem bír megküzdeni. De venni fogom, mert a blúzokat nem sárgítja el, és teszi tönkre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

indibaby

2017. március 31.

Többet vártam ettől a jónak ígérkező terméktől. Hatása néhány óra után teljesen megszűnik, citrusos illata az első órában elillan. Árához képest nem tud sokat.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Nem veszem újra.

barigy

2017. január 8.

A kezdetekben 6*-ot javasoltam volna neki, annak ellenere, hogy keves helyen kaphato. Izzadasnak nyoma sem volt, isteni, finom, nem tolakodo az illata, jo az allaga, nem hagyott foltot a ruhakon, nem sargitja a feher ruhakat lokalisan, szuper volt egesz napra, am itt jon a de..

Tartosabb es mindennapi hasznalat mellett mintha hozzaszokott volna a borom es sajnos mar neha kora delutan a munkaban erzem, hogy fel kell frissitsem magam.
Tobb baratnomnek is javasoltam, ok meg eskusznek ra, viszont 4*-nal tobbet igy mar sajnos nem er nalam.

Tegnap vettem itt eszre, hogy van spray verzioja is, belelkesultem, ki fogom probalni, ha talalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

VidaAgi

2017. január 4.

Kellemes illat,jó az állaga,maximálisan bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Kellemes illat,jó az állaga,maximálisan bevált!

vadvirag919

2016. június 16.

Vegyesek az érzelmeim: az illata tetszik, bár kissé tolakodó és ha már nem érezni, akkor az azt jeleni h újra kell kenni. Ez kb. 3 óránként történik, erősebb izzadásnál gyakrabban. Ha elfogyott az ereje én elég büdösnek érzem magam, igaz mások még nem panaszkodtak, de de..... nem tudom, lehetne jobb is. Egyébként gyorsan szárad és nem hagyott még foltot semmin. A stift formátum pedig teljesen rendben van, ezért használom szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

DianaS

2016. március 1.

Egy ideje szemeztem ezzel a márkával, később meg is vettem. Az illata tetszik, a fedése átlagos, szóval ha rendesen megizzadunk nem ő lesz a tökéletes izzadásgátlónk, de nállam a mindennapokban egyértelműen helyt áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 1.

dobiandi

2016. január 10.

Az első alu mentes deom, nagyon kiváncsi voltam rá, hogy mit tud. Az illata nagyon bejön, fini púderes, nem izzadok kevésbé mint a korábbi alu tartalmú deoim használata közben. Használat után hagyni kell egy kicsit száradni mert hajlamos foltokat okozni. Összeségében nem rossz de még mindíg nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

bYou

2015. november 24.

Nekem hatalmas csalódás ez a dezodor. Estére annyira büdös leszek tőle :( Sosem volt eddig ilyen gondom, csak érdemesnek tartottam az alumíniummentes termékre való váltást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

viewxy

2015. szeptember 29.

Eddigi legjobb izzadásgátlóm. Nagyon szerettem az illatát, hatását is, többet is elhasználtam belőle. Most sajnos elfogyott és nem találom sehol se :( DM-ben vettem, de már csak a márka tusfürdőit találtam több helyen is. Remélem nem szűnt meg :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Peptidek: Acetyl Dipeptide-3 Aminohexanoate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.