Lanbena

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 g + 60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, az összetevőket feltöltötte: elike, Módosítva: 2019. május 3.

Kiszerelés:   30 g + 60 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Mitesszer-eltávolító krém orra. Érzékeny bőrre nem ajánlott.

Zoraje

2019. március 14.

Az általam eddig próbált mitesszer-eltávolító tapaszok, krémek, maszkok közül egyértelműen ez távolított el legtöbbet (pedig próbáltam néhányat). Ragacsos, büdös, de teszi a dolgát. Emellett semmilyen irritációt nem okoz. És hosszútávon sem vettem észre negatív hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

elike

2018. október 19.

Büdös. Ragacsos. És mindent visz!

A dobozban egy tégely és egy csomag vékony papír van. A csomagolás dobozán van kaparós eredetigazoló zárjegy!
A tégely teteje alatt van még egy zárófólia, kicsit nehéz volt felszedni a szélét, végül benyomtam a tetején, nem tudtam szépen kinyitni. De igazából nem érdemes leszedni a fóliát, mert a cucc elég folyékony és nagyon ragad - nem lenne szerencsés, ha kifolyna.
A ragacsos, fehér, átlátszatlan anyagot felkenem a problémás területre, rásimítom a papírt és várok. Gyártó szerint 10-15 percig kell fent tartani, míg megszárad. Ezután óvatosan le kell húzni a papírt és lehet nagyon örülni a sok kiszedett trutyi (vagy a szép tiszta bőr) láttán.
A cucc elég erősen felragad, tehát gyakran nem használnám. Tegnap az orromat húztam le, ma az államat (a gyártó csak az orra ad meg használati utasítást, szerintem nem tudja, mennyi mitesszer tud lenn egy állon vagy homlokon). Egyelőre nem mászott ki semmilyen oda nem való dolog egyik helyen sem, de ha lesz valami rettenet, akkor frissítem ezt a bejegyzést.
A papír lehúzása után sok-sok percig mosni kell az érintett területet, a gyártó szerint 3-5 percig! Úgy legyen. Én mosás után rögtön bekentem hidratálóval, mert nagyon kívánta a bőr, pici pirosság volt a kezelt területen, gondolom a ragacs leszedése miatt, ami pár perc múlva elmúlt. Egyébként az apró pihéket is kitépi :).
Egyelőre elégedett vagyok a termékkel.
(Csak tudnám, minek kell az összetételbe a fényvédő?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 19.

Büdös. Ragacsos. És mindent visz!

Egyelőre elégedett vagyok a termékkel.
(Csak tudnám, minek kell az összetételbe a fényvédő?)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.