Lattafa

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Moncsi044, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: oud, pézsma, vanília, cukor, szantálfa, tömjén

Ár: 15000.- forint ajánlott postával , Eladó: radinm
Állapot: 100/90, Helyszín: Oroszlány, fizetés: Utalás után postázom, személyesen Oroszlányon tudom átadni
Ár: 900 Ft/db+postánmaradó , Eladó: dalma92
Állapot: Lásd lent, Helyszín: -, fizetés: Utalás után postánmaradó

Anne74

2020. június 28.

Nagyon szeretem...
Igazán különleges érzés amikor körbeolel az illat.
Tartós... Kellemes... 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 28.

Nagyon szeretem...
Igazán különleges érzés amikor körbeolel az illat.
Tartós... Kellemes... 🙂

Dormir

2020. május 21.

Először nem voltam oda érte, mert édesebebt vártam. Aztán mára már odanőtt az orrom a kezemhez. Imádom. Ez egy puha, bekuckózós, meleg, ölelgető illat nekem. Olyan füstölősnek tűnt eleinte, most meg puha fészek. Nem parfümös, nem csábító, egyszerűen csak szerethető, finom, mint a család melege.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 21.

Emli70

2020. január 28.

Lehet a hideg időjárás miatt, de az én bőrömön alig - alig, halványan érezni a vaníliát, viszont a dohány, tömjén és oud annál erősebb. Egyáltalán nem édes, sajnos. Teljesen mást vártam tőle. A páromon viszont annál jobb, szerencsére nagyon tetszik neki. Ezért 4 csillag. Melegebb időben még kipróbálom, talán akkor szebben muzsikál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 28.

Marcsi66

2019. június 13.

Ezekben a keleties illatokban azt szeretem legjobban,h a szellem az én kezemben van,,,olyan mint egy jó könyv,a szereplőket én álmodom hozzá,fantázia és mese ,egy kis boldogság repül a varázsszőnyegen.Nagyon finoman perzsel,forró éjszakák szuper illata lehet,ebben a melegben amiben most fürdünk,kifejezetten bujának érzem.Hiába édes-cukros,mégis jól esik,oudos édességgel bolondított,fás alapok,pici tömjénnel. Hosszú tartósság,árát megéri szerintem.tőlem is a maximumot kapja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 13.

mona82

2018. szeptember 11.

Én és az oudos illatok nem vagyunk túl jóban, jellegzetes macskapisi szagot produkálnak rajtam... Ez viszont egy álom! Egy kedves krémmániástól kaptam ajándék fújóst, az elején picit szúrós, de csak pár percig, aztán egy csodás meleg, édes, mégsem vattacukros keleti illat lesz a bőrön, és brutál tartós. Kellemes csalódás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

lizuka122

2017. június 19.

Csodálatos, édes illat. Tartóssága is nagyon jó, öröm viselni. Kár, hogy spórolnom kell vele, csak fufum van belőle. Kívánságlistás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

zsokaw

2017. március 17.

Morgiana ezt viselhette az Ezeregyéjszakában , egyszerre csavaros, okos és buja illat. Néha , fülledt, meleg estéken fújok belőle egy keveset magamra (csak fújósom van, de régóta kitart)- s olyankor mesésen érzem magam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

stillnoflyingcars

2016. május 13.

A leges-legfinomabb parfüm, amim valaha volt. Extra tartós, brutál egyedi illat.
UAE-ből jött ajándékba egy éve és az 1/4-e fogyott el eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

UAE-ből jött ajándékba egy éve és az 1/4-e fogyott el eddig.

Moncsi044

2015. augusztus 2.

VANÍLIA bomba !!!!keleti - extra brutál tartós tökéletesség számomra,! A legfinomabb, legtartósabb vanília - pézsma - tömjén kombi amit valaha is éreztem ! Az összes összetevője, finoman kiérződik belőle. 24 Gold ScentStory for women parfümjéhez nagyon hasonló illat ! keresem- kutatom, e-bay-en még fellelhető egész baráti áron. Alapdarab nálam ! Kötelező viselet vanília "bolondoknak " 1 hete érzem az ágyneműmön :) Imádom ! Ő az akit soha nem fogok megunni !Esetleg valakinél lapulna:) és, megszeretni válni tőle, ne szégyenlősködjön.. írjon, azonnal ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 2.