Lattafa

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Moncsi044, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   15 000 Ft

Illatösszetevők: oud, pézsma, vanília, cukor, szantálfa, tömjén

Lattafa - Raghba fújósok eladók: 5ml=1000 Ft, 10ml=1800 Ft
Ár: 1000 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Lattafa Raghba üvegében
Ár: 7000 , Eladó: viktor91
Állapot: 100ml/~97-98ml, Helyszín: Kispest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost

Nur_Femi

2021. május 10.

Uristen! Elbuvolo,meses,csodalatos! Szerelem lett,elso szaglasra. Imadom, nem tudom mit tudhatnek meg irni, soha meg csak hasonlom sem volt, es ugy erzem,egy csodas szerelem kezdete ez. Feltem tole,mert olvastam,hogy van akin nem olyan jo, de mar par honapja,gondolkoztam rajta,hogy meg vegyem. Nem bantam meg! Isteni!💜💜💜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

alizee

2021. április 24.

nagyon sokat olvasgattam mielőtt megrendeltem, sokan nem azt kapták amire számítottak, úgyhogy megpróbáltam nem túl nagy reményeket fűzni hozzá, pedig nagyon izgatta a fantáziámat. ellenben úgy bontottam ki a csodás dobozát mint kisgyerek a karácsonyi ajándékát, és első szaglásra szerelem lett. lehet szerencsés vagyok, de minden átjön ebben az illatban, füstös, édes de nem émelyítő, pont annyi oud amennyit elviselek, fás, száraz, tökéletes hűvösebb időre (20 fok alatt). tartóssága a bőrömön 5-6 óra, viszont nem fullasztó, de az adagolásra azért figyelnék mert frissen fújva vegyi fegyver, úgyhogy napi 1x frissítést igényel. egyszerűen imádom! és azon gondolkodom, hogy már most beszerzek még egy üveggel biztos ami biztos :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

emb1p3

2021. február 16.

Örülök, hogy ellenálltam a vakon rendelésnek, rajtam ez édeskés, gyümölcsös aromával átitatott olcsó dohány, alsópolcos whiskey-t idéző jeggyel, és lakásillatosító hangulatú vaníliával. A beígért oud-füst rész elmaradt. Nem először történik ilyesmi velem ezzel a vaníliás-dohányos illatcsaláddal kapcsolatban, kár, pedig látom, hogy a többieken ölelő, füstös, szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Anne74

2020. június 28.

Nagyon szeretem...
Igazán különleges érzés amikor körbeolel az illat.
Tartós... Kellemes... 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 28.

Nagyon szeretem...
Igazán különleges érzés amikor körbeolel az illat.
Tartós... Kellemes... 🙂

Dormir

2020. május 21.

Először nem voltam oda érte, mert édesebebt vártam. Aztán mára már odanőtt az orrom a kezemhez. Imádom. Ez egy puha, bekuckózós, meleg, ölelgető illat nekem. Olyan füstölősnek tűnt eleinte, most meg puha fészek. Nem parfümös, nem csábító, egyszerűen csak szerethető, finom, mint a család melege.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 21.

Emli70

2020. január 28.

Lehet a hideg időjárás miatt, de az én bőrömön alig - alig, halványan érezni a vaníliát, viszont a dohány, tömjén és oud annál erősebb. Egyáltalán nem édes, sajnos. Teljesen mást vártam tőle. A páromon viszont annál jobb, szerencsére nagyon tetszik neki. Ezért 4 csillag. Melegebb időben még kipróbálom, talán akkor szebben muzsikál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 28.

Marcsi66

2019. június 13.

Ezekben a keleties illatokban azt szeretem legjobban,h a szellem az én kezemben van,,,olyan mint egy jó könyv,a szereplőket én álmodom hozzá,fantázia és mese ,egy kis boldogság repül a varázsszőnyegen.Nagyon finoman perzsel,forró éjszakák szuper illata lehet,ebben a melegben amiben most fürdünk,kifejezetten bujának érzem.Hiába édes-cukros,mégis jól esik,oudos édességgel bolondított,fás alapok,pici tömjénnel. Hosszú tartósság,árát megéri szerintem.tőlem is a maximumot kapja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 13.

mona82

2018. szeptember 11.

Én és az oudos illatok nem vagyunk túl jóban, jellegzetes macskapisi szagot produkálnak rajtam... Ez viszont egy álom! Egy kedves krémmániástól kaptam ajándék fújóst, az elején picit szúrós, de csak pár percig, aztán egy csodás meleg, édes, mégsem vattacukros keleti illat lesz a bőrön, és brutál tartós. Kellemes csalódás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

lizuka122

2017. június 19.

Csodálatos, édes illat. Tartóssága is nagyon jó, öröm viselni. Kár, hogy spórolnom kell vele, csak fufum van belőle. Kívánságlistás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

zsokaw

2017. március 17.

Morgiana ezt viselhette az Ezeregyéjszakában , egyszerre csavaros, okos és buja illat. Néha , fülledt, meleg estéken fújok belőle egy keveset magamra (csak fújósom van, de régóta kitart)- s olyankor mesésen érzem magam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.