Egyéb

Ár:   70 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lazolkov, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 20.

Ár:   70 000 Ft

Illatjegyek: immortelle (Helychrisum – szalmagyopár), szerecsendió, szegfűszeg, fekete bors; százszirmú rózsa Rosa centifolia), algériai geránium; pacsuli, kasmír

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Tiziana

2021. február 6.

Uramisten,ez nagyon-nagyon jó.Nem hittem volna,hogy L. Turin és én valaha egyetértünk
a parfümök terén (általában lecikizi az épp rajongott parfümömet,parfümőrömet...na mindegy.)
Láttam hogy 5-öst kapott a Le Mat,de épp ezért voltak fenntartásaim.
A 7scents-be más miatt mentem,de végül a Mendittorosa-nál kötöttem ki, a szimpatikus tulajdonos
ajánlására.
Le Mat: azt adja amit kevés parfüm tud,teljes élvezetet az elejétől a végéig.Egyik részét sem ugranám át.
Likőrös, édes-fűszeres az indítás,kicsit bódító a Marsala likőrbor jegyeivel.
Ahogy csendesedik, a szalmagyopár gyógyfüvekkel körbevéve
emelkedik ki,mégis megtartva azt a nyálcsordító gourmand likőrösséget ami az elején lenyűgöz.
A rózsát igazából csak ezután lehet érezni, ami nem olajos vagy fullasztó, inkább bársonyos,
könnyed,de nem citrusos.Ahogy hordom 3 napja, azt érzem ez a parfüm "tesz értem"
hangulatjavító,és komfortos. Szép és mély, csodásan körbeölel.Hosszan tart, de a sillage-a nem túl nagy.
Értékes, különleges kis nedű, szerintem nagyon egyedi.
Az ára sajnos a fentinél már több,(erről is L. T. tehet :)) mert agyon hype-olta)
de a parfümériában mintát is lehet venni. Nagyon ajánlom kipróbálásra,igazi Unicum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

Láttam hogy 5-öst kapott a Le Mat,de épp ezért voltak fenntartásaim.
ajánlására.
Likőrös, édes-fűszeres az indítás,kicsit bódító a Marsala likőrbor jegyeivel.
Ahogy csendesedik, a szalmagyopár gyógyfüvekkel körbevéve
Értékes, különleges kis nedű, szerintem nagyon egyedi.

lazolkov

2020. január 31.

Az olasz független kézművesház Talismans kollekciójának egyik kimagasló alkotása, melyet nem véletlenül mégLuca Turin is öt csillaggal értékelt és felkerült a Top 10-es retro listájára a Maai, a Mem (BOGUE) és a Salome (PAPILLON) mellé!
A Le Mat rendkívül izgalmas balzsamosan izzó, érzéki lényként viselkedik bőrünkön, ismeretlensége azonnal kiváltja érdeklődésünket és rögvest meg akarjuk ismerni, örök barátságot kötni vele, hiszen ez egy döbbenetes, elérhetetlenül távoli és misztikus rózsa illata, melyet eleddig még sohasem érezhettünk. Valósággal felrobban és azonnal letaglóz az első illatpermet, édesen fűszeres százszirmú rózsával borított pacsuli pamlagon heverészik ez a szinte elviselhetetlenül fenséges, nosztalgikusan erotikus mámorító dög, élő, izzó szalmagyopár parázson, mely megnyújtja az éjszakánkat. Erre a művészi ihletettségű alkotásra nincs racionális magyarázat, vagy leírás, tömény mágia tartja össze az eksztatikusan izzó fantáziadús szerkezetét, amit nem is az agyunkkal, vagy elménkkel regisztrálunk, hanem lelkünk szárnyalása útján a szívünkkel. A szalmagyopár, a gerániummal hihetetlen intim térbe szorítja a rózsás akkordot, melynek a szárnyalását borsos, szegfűszeges szerecsendió biztosítja, mely olfaktorikus talizmánkét védelmezi testünket, lelkünket, innovatívan érzéki aurával körbeölelve minden porcikánkat.
Le Mat, a Bolond talán az egyik legfontosabb kártya a tarotban, a bennünk élő gyermeket személyesíti meg, nem vesz senkit és semmit túl komolyan, talán ezért is ő a legsúlyosabb a tarot-pakliban. A spontán újrakezdés és előítéletmentes, játékos, életvidám gondtalanság, a nyitottságot jelképe. A bolond szabadon kifigurázhatja mesterét, királyát, vagy olyan sértő tréfákat süthet el, amit más ember soha nem tehetne meg. A Bolond nem más, mint Isten gondolata, amely a semmiből jött létre, ahová később vissza is kell térnie. Felmerülhet bennünk a kérdés, miért kell valaminek megszületnie, csak azért, hogy önmagát megismerve megszűnjön, és ismét újjászülessen? Hát ezért! Anne-Sophie Behaghel 2014-es alkotása antigeometrikusan felszabadító csoda, melynek minden cseppje kincs, a kiapadhatatlan Örök Élet Forrásának szubsztanciája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Limonene, Eugenol, Citronellol, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol