Lemax Colour

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2013. február 26.

Lelőhely:   eurós boltok

Sephira

2012. november 24.

Ez a másik lengyel márkájú 4-es szemhéjpúderem, bár ami nekem van a másikéra amit felraktam (Magic Visage) jobban hasonlít csak nem találtam róla képet, lehetséges nekem régebbi csomagolású van ez meg az új.
Ez is egy csoda, soha sehol nem láttam hasonlót! Az enyém a 34-es, van benne egy bordós barna kis rózsaszínnel, egy mustár sárga (na ez is ősz típusnak telitalálat, ahhoz képest hogy divatszín idén nem láttam sehol se ilyen színt) egy narancssárga és egy lila arany fénnyel .
Gyöngyházasak kicsit csillogóak, alappal tartósak, kicsit porzik ez is azért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Lanolin, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.