Egyéb

Ár:   940 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: frutti, Módosítva: 2017. június 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A sejtek regenerálását nagy hatékonysággal mikroszinten valósítja meg, csökkentve a ráncok mélységét és megelőzve a ráncok kialakulását.
A gélszerű, vitaminokkal és Q10-zel dúsított Liposoma Q10 sokkal aktívabban juttatja el hatóanyagait a bőrbe, mint az eddig ismert készítmények. A Q10, mint szabadgyökfogó védőfaktor hatásosan óvja bőrét az időjárás viszontagságaitól.

SzaKataa

Korcsoport: >54
2021. február 16.

Ez a szérum a Q10 tartalma miatt csak 40+os korosztálynál hozza a !wow! effektust, ha ennél fiatalabb bőrre teszed nem tud vele mit kezdeni. Egyébként a Q10 tartalma miatt sárga színű, nincs benne színező anyag. Pár hete is láttam nagykereskedésekben, én szeretem. Már régen parabenmentes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 16.

butizs

2017. szeptember 11.

Próbáltam már feltölteni mint új terméket...de nem ment át...A lényeg, hogy az új kiadása köszönő viszonyban sincs a régivel...semmi parabén, csak egy kis sárga tartósítószer, és persze a fő hatóanyagok:retinol, q10, e-vitamin maradtak.1000 Ft-ért teljesen megéri az árát, és érezni is h tesz valamit a bőrrel, feltölt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Rosefan

2015. szeptember 7.

A zöld feliratos sokkal jobb. azt többször újra vettem. Ez nem igazán csinált semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

grizus

2014. június 9.

Valamelyest selymesíti a bőrt. Most látom csak, hogy csurig van parabénnel. Emiatt még egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 9.

Dinart

2014. február 18.

A "sima", nem Q-10-es liposoma sokkal jobb, annak van látható eredménye a bőrön, ez gyakorlatilag kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 18.

neoda

2013. december 22.

Ez a Q10-es változat annyira nem vált be, a szaga is irritáló, viszont a Liposoma 2000 nem rossz. Mielőtt felteszek az arcomra egy krémet, azelőtt szoktam használni és érezni, ahogy bizsereg a bőr és issza be a hatóanyagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 22.

Nyuszi1

2012. február 2.

Régebben használtam. Akkor meg voltam vele elégedve, de változást egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Cholesterol eo I eu 0 0