Egyéb

Ár:   $34.95   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ercsike76, Módosítva: 2018. augusztus 25.

Ár:   $34.95
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolás

Természetes hatású, szexi barnaságot ígér percek alatt. A szalon ihlette formula biztosítja a színt azonnal, pillanatok alatt előhív egy mélyebb, sötétebb színt. A formula gyorsan szárad és édesen illatos.

Terkabarka

2018. november 13.

Nagyon sokat vacilláltam, hogy megrendeljem-e, főként az ára miatt. (annyival nem lehet jobb, mint amennyivel drágább alapon)
Megérte megrendelni! Sok önbarnítót próbáltam (St Tropez mousse és szárazolaj, Bondi Sands, Clarins, Shiseido, Bbold, Sosu), a loving tan mind közül magasan kiemelkedik.

Nem a képen láthatót rendeletem, hanem a 2 hour mousse-t dark árnyalatban, 200ml-es kiszerelésben, + mellé promóciós kóddal az applikátor kesztyűt.
Azért ezt rendeltem, mert nem szeretem, ha összefogja az ágyneműt meg a pizsimet, nekem egyszerűbb este inkább 2 órát önbarnítóban tévézni, aztán lemosni, mint reggel a rohanásban újra zuhanyozni.

Ausztráliából rendeltem (EU-ban sehol sincs? Segítsetek), 1 hét alatt az országban volt, újabb 1,5 hétig a magyar posta és vám ült rajta, így nagyjából 3 hetet lehet számolni, ha a Loving Tan-től rendelek.
Ahogy érkezett, már azon dobtam egy hátast: selyempapírba becsomagolva, rózsaszín loving tan-es textilszalaggal átkötve, mellé üdvözlőkártya, bevallom, engem már ezzel levettek a lábamról, talán azért, mert itthon (és az EU-ban) valahogy nem jellemző, hogy ennyire megadnák a módját.
A másik, amivel kapásból meggyőztek, hogy a csomagra összesen 7$ áruértéket írtak (60$-t fizettem ténylegesen), így még a vámmentes kategóriába esett, áfát sem kellett utána fizetnem. (ha a tényleges áruértéket nézik, akkor 27% áfát már fizetnem kellett volna)

A termékek maguk:

Az applikátor kesztyű nagyon tetszik, nem szív fel magába sok anyagot (a st tropezé többet beszív), nagyon puha és jól lehet vele dolgozni. A fekete szín engem csak azért zavar, mert szeretem rögtön beáztatni, majd a lehető leghamarabb kimosni, de ezen nem látom, hogy van-e még valami kimosnivaló belőle. Bevallom, engem megdöbbent, amikor a youtube videókban az összes vlogger úgy kezdi, hogy bocsánatot kér, amiért konkrétan gusztustalanul néz ki a kesztyűje (miért nem mossák ki???)

A mousse illata túlzás nélkül isteni vanília illat, nem zavaróan erős (mint pl a bondi), de azért lehet érezni. Nekem eddig ennek az illata tetszik a legjobban.
Önbarnító szaga nincs, illetve a 2. óra végén már volt egy kevés, de akkor pont le kellett mosni, úgyhogy erről ennyit. Másnap sem éreztem magamon önbarnító szagot.
Felkenés után nagyon gyorsan szárad és ennek megfelelően nem is fogja meg a ruhát.
Ezt a terméket 2 órán át kell fent hagyni, majd szappan nélkül, csak vízzel lemosni és ígérete szerint sötétbarna színt kapsz. Jelentem, ez tényleg így van!
2 óra fentlét után lemostam, már ekkor is egész szép színem volt, lefeküdtem aludni, reggelre gyönyörű sötétbarna voltam.
Egyáltalán nincs sárgás beütése (tényleg 0!), nagyon szép, természetes barnaságot ad.
Rá van írva a flakonra, hogy ne ijedj meg, ha csíkos marad felkenés után, az csak a guide szín, alatta gyönyörű, egyenletes színed lesz. Valóban :)
A tartóssága még tesztelés alatt van, ma van 4. napja rajtam, már közel sem sötétbarna, de még mindig szép napsütötte színem van. Az arcom az egyetlen, ahonnan talán már teljesen lekopott. A kezem szokott még a másik kritikus pont lenni, azon még szépen tartja magát.

Azt hiszem, ez lesz a kedvenc önbarnítóm ever :) Biztosan újra fogom rendelni (hacsak le nem vesz még jobban a lábamról a Tan Luxe, amit épp várok, hogy megérkezzen :D De kétlem, hogy ezt a szintet meg tudja ugrani)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

A termékek maguk:

svedmiri90

2018. január 4.

Decemberben rendeltem meg a terméket, egyszer használtam egy nagyon kis felületen, tehát szinte bontatlan. 12 ezer forintért vásároltam meg, most 6 ezer forintért megválnék tőle. Önbarnítók közül az egyik legeslegjobb termék, természetes barnaságot ad, viszont nekem nincs türelmem szépen elkenegetni, inkább maradok télen fehér. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 4.

LaNara

2017. szeptember 18.

Cultbeauty-ról rendeltem Dark árnyalatban egy hét alatt ért ide még júniusban és most fogyott el. Egész nyáron barna voltam és rengeteg dicséretet kaptam a színemre mivel szép természetes és egyáltalán nem sárga árnyalatú. Kb. 1-1,5 hétig marad fent de utána csúnyán kopik és nehéz leradírozni tehát muszáj újra kenni. Ez az eddigi legjobb önbarnító mind árnyalatban mind pedig tartósságban, egyszerűen nem is szeretnék másik márkát használni innentől. Két rétegben is nagyon szép, lehet mélyíteni a színt én sokszor használtam így. Legközelebb szerintem az Ultra Darkot rendelem, ugyanis az egyébként fehér (habár nem hullafehér) bőrömön a Dark még két rétegben is gyönyörű árnyalatú volt de lehetett volna sötétebb. Az illata nagyon kellemes virágos, vaníliás és szinte egyáltalán nincs jellegzetes büdös önbarnító szaga ami tök jó dolog, még frissen felkenés után utcára is mertem lépni vele. Nem ragad, utána bármit lehet csinálni és nincs az a kellemetlen semmihez sem merek érni érzés mert kb. 2 perc alatt beszívódik. Az arcomra is mertem kenni és azt is szépen befogta ami egyébként nem jellemző, valahogy mindent ledob de ezt nem. Nagyon intenzíven és gyorsan fog, így egy kesztyű elengedhetetlen hozzá. Nem csíkoz, konkrétan nagyon nehéz elrontani mert hiába néz ki csíkosnak, egy zuhany után tökéletesen kiegyenlítődik.
Egyetlen hibája van ami miatt egy kicsit szomorú vagyok de végülis van rá megoldás: rettenetesen szárít, folyamatosan testápolózni kell mellé és még így is volt, hogy plakkokban hámlott a bőröm a nyakamon és csak több napos Neogranormon kenegetés után múlt el. Emiatt nem vonok le csillagot mert szerintem az önbarnítók nagyrészénél ez játszik de tényleg valami tartalmas krémet használjatok mellé főleg télen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

emesee555

2017. szeptember 16.

Könnyű felvinni,és természetes hatású barna lett tőle a bőröm. Gyorsan ide is ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

KiVi

2016. október 3.

Ez valami elképesztően jó termék! Sokféle önbarnítót kipróbáltam már, de ezt nem lehet összehasonlítani velük. Mivel egy konkrét és közeli eseményre szerettem volna barnább lenni, ráfizettem a szállításra, mert nem mertem kockáztatni, hogy nem ér ide időben. A rendelésemet követően a 3. nap megérkezett. Nem rendeltem meg hozzá a kesztyűt, mert youtube videóban láttam, hogy kozmetikai ecsettel is szépen fel lehet vinni, így is lett. Direkt keveset használtam, az első alkalommal nem akartam nagyon eltérő változást. Nagyon szépen eloszlatható az ecsettel. Nem lehet elrontani, ha nem is lett mindenhol egységesen felvíve, valahogy ott is kiegyenlítődött. A hátamra is meglepően jól fel tudtam vinni egy tükör segítségével. A végeredmény pedig... gyönyörű, természetes barna szín :) Nekem eredetileg halványbarna a bőröm, azt javaslom, hogy fehér bőrre a három árnyalat közül (medium, dark, ultra dark) a mediumot válasszátok. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 3.

miamano

2015. október 10.

Rengeteg youtube videón láttam mennyire szeretik ezt az önbarnítot, plusz az instagramon is nézegettem before-after képeket és hát annyira meggyőzőek voltak, hogy (szkeptikusan) rendeltem egyet dark árnyalatban. Mivel épp akkor sok minden mást is rendeltem innen-onnan ezért én nem közvetlenül Magyarországra szállítattam, hanem amerikába, egyelőre az international shipping-et nem tudom véleményezni, de már úton van közvetlenül Magyarországra egy újabb 2 darab.

A termék: IMÁDOM !!! egyszerűen annyira tökéletes barna színt ad, hogy senki rá nem jött, hogy önbarnító...nincsenek foltok, csíkok!! mindenki azt hitte, hogy beragadtam a szoláriumba. A dark szín egy igazi 'nyaralásbólvisszajött' barnaságot ad, feltételezem a medium pedig egy egészséges barnaságot biztosít.
Kopása: a leghosszabb idő, amíg kitartott az nagyjából 10 nap volt, ami így nyáron baromi meglepő, hiszen fokozott izzadás mellett, fokozottan jobban kopik. Egy egész napos 30 fokban való kirándulás után eléggé összefogta a fehér felsőmet, szeréncsere nem üt át a szín, még a vékony felsőkön sem, így ez már csak akkor tűnik fel, amikor leveszem a felsőmet. 20 fokos 30 perces mosás alatt simán kijött a barnító.
Illata: felkenéskor szerintem semmi zavaró nincs az illatában, viszont másnap eléggé érezni a tipikus önbarnító szagot.
A felkenéshez elengedhetetlen az erre kitalált kesztyűjük, (amire egyébként rengeteg kód van az instagramon/blogokon, amik használatával mousse-ként egyet ingyen küldenek)
Soha többet egy másodpercet sem akarok napozni/szolizni ! :)

UPDATE: most rendeltem eloszor kozvetlenul Magyorszagra...a honlapon igert max 15 napbol kozel harom het lett, ami persze nem feltétlen az o hibajuk (bar ugye ok valasztjak meg kivel intezik a szallitast..) 75 usd ertekben rendeltem 2 mousset, miutan lattam, hogy 2-3 napja Mo-n van de nem igazan tortenik semmi, elkezdtem erdeklodni a LovingTan-nel es a vamon. A lovingtan nem igazan foglalkozott erdemben a dologgal, a vamon mondtak, hogy vameljaras miatt nem kaptam meg, felgyorsithatom az ugyintezest, ha elore elkuldom a szamlat, es a papirt amit ok mar elkuldtek nekem postan. Osszesegeben 6500 forintot kellett meg rafizetnem, igy a vege nagyjabol a két termékre 27.000 ft volt, amire nem azt mondom, hogy megfizethetetlen, de nem biztos, hogy ha elfogy ujra rendelem...jo lenne egy hasonloan jo termeket talalni, ami eu-n belül beszerezhető :(

Masnak volt hasonlo problemaja a szallitassal?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Soha többet egy másodpercet sem akarok napozni/szolizni ! :)

Masnak volt hasonlo problemaja a szallitassal?

ercsike76

2015. október 5.

Ez a termék a nagybetűs önbarnító! Tudom, macerás beszerezni na (Ausztráliából rendeltem online, de 12 nap alatt ideért) de ezt nevezem én igazi nyaralós barna színnek!!! Eddig itthon amiket találni az mind sárga, ez gyönyörű napsütötte barna színt ad! Nem vagyok sem forgalmazó, sem marketinges :-) De megdöbbentem, h ennek nincs semmi sárgás beütése, tényleg olyan mintha kint feküdtem volna Thaiföldön egy hetet a napon :-)
Minden pénzt megért! Ha lenne 10 csillag megadnám neki!

A termékről: hab állagú (nagyon gyorsan szárad, max 1 percünk van, h szépen eldolgozzuk, különben csíkos/foltos lehet), az illata finom virágos, nem zavaró, nincs égett bőr szag :-) Én a dark színűt rendeltem meg, ennél van még egy világosabb (medium) és egy sötétebb is (ultra dark), de ettől is csokibarna lettem. Előtte ugye érdemes radírozni, hidratálni, lefekvés előtt felkenni, megvárni míg megszárad és reggel lemosni a maradékot. Ekkor egész sok lejön a színből de szép, egyenletes barnaság marad utána. Egyáltalán nem irritálta a bőrömet. Nem szárít.
Pár használat után visszajövök update-elni a tartósságáról is.
Egyelőre kiváló! 10* Tutter, h fogok még rendelni ilyet!

Update: most fogyott el. Igazából nem számoltam hány alkalommal tudtam használni de olyan 10 alk. biztos volt. Továbbra is 10*-ra értékelem, szépen kopott, nem irritált, szép természetes maradt végig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

Minden pénzt megért! Ha lenne 10 csillag megadnám neki!

Pár használat után visszajövök update-elni a tartósságáról is.
Egyelőre kiváló! 10* Tutter, h fogok még rendelni ilyet!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol