Luksja

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2014. február 5.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Szappanok

Növényi olaj (pálma olaj, kókusz olaj) alapú szappan, amely nem tartalmaz állati eredetű összetevőket.

Ancs

2017. február 12.

Igazàból nem kedvelem annyira a szappanokat, de mondtam pàromnak ha talàlna levendula illatút akkor jól esne néha vele a fürdés. Így van meg egy ideje, és nagyon kellemeset csalódtam benne kellemes igazi levendula illat, kevésbé rakódik le a kàdba krémes habja van, eléggé megszerettem plusz jó sokàig kitart. Az meg külön öröm hogy az arcomat se bàntja.

Azt hiszem anya ilyen màrkàjú szappanokat szokott haza hozni, mivel olcsó egyszerre többet soha nem volt gond ezzel a màrkàval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

-Juti-

2014. június 30.

Natur, de nem feltétlenül kézi készítésű szappant kerestem, így esett a választásom erre a darabra. Tetszett a csomagolása, a formája és az illata is. Otthon először kézmosónak használtam, még a Párom is megjegyezte, hogy milyen finom levendulaillat van a fürdőben. Kézmosóként nagyon bevált, krémes, gazdag habja van és alaposan tisztít.
Tegnap próbáltam először egész testre, ezzel zuhanyoztam - az arcomat kivéve - és azt kell mondjam, hogy nagyon tetszett. Krémes, illatos felhőbe burkolt, és nem csak tiszta lettem tőle, hanem annak is éreztem magam. :))
Normál vagy zsírosabb bőrűeknek ajánlom, de nekik mindenképpen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 30.

Normál vagy zsírosabb bőrűeknek ajánlom, de nekik mindenképpen.

rozuska

2013. július 17.

Pár hete megvettem, majd csak a fürdőt díszítette. Aztán gondoltam bevetem. nem kellett volna. Egyetlen pozitívuma, hogy a diszkrét illata megmarad sokáig a bőrön, de ebben kimerül minden jó tulajdonsága. Törölközés előtt olyan volt, mintha mindenhol apró tűkkel szurkálnák a bőrömet és viszkettem. A sűrű testápolót úgy beitta a bőröm, hogy hihetetlen. Ráadásul egy éjszaka alatt - csöpögős szappantartóban - lemállott egy jó nagy része.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 17.

szilvi

2013. január 10.

Ajándékba kaptam ezt a duckó szappant. Azt hiszem ilyen nagy szappantömböm nem volt még. Finom, diszkrét illata van, kellemesen habzik. Én csak kézmosásra használom, arra viszont nagyon megfelel, hisz gyakori használat mellett sem szárítja a bőröm. Egyetlen negatívuma, hogy nem épp kis női kezekbe tervezték, de hát ezért nem vonhatok le pontot. 4 csillagot kap, mert nem egy csodaszer és próbáltam már jobb levendulás szappant, de így mint ajándék nagyon örültem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.