Egyéb

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angelet, az összetevőket feltöltötte: eszcsy96, Módosítva: 2016. március 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

A termék sajátossága, hogy gyorsan szívódik fel a hajszálba, anélkül, hogy zsírossá tenné azt. A haj azonnal lágyabb, érezhetően egészségesebb és ragyogóan fényessé válik a hajtőtől a végekig.

Luxus keveréke az Argania Spinosa Kernel olajnak, az édes mandula olajnak és az Olea Europaea olajnak. Ezen olajak jótékony összetételei erősítik, kondicionálják a hajszál szerkezetét és csökkentik a színfakulás arányát. Minden hajtípusra ajánlott, UV védő hatású.

Melcsi922

2016. február 15.

Évekig nem tudtam a hajam igazán megnöveszteni,mert hihetetlen iramban töredezett a vége.A fodrászom ajánlotta ezt az olajat,és valami csoda.8 hónapja vettem,még mindig van belőle,azóta még most látom azt,hogy most már nem árt lecsípni egy picit a végéből.Egyszerre kicsit húzós ára van,de heti egy használat mellett sztem simán kitart egy évig.Ha pedig valaki felteszi a hajtőre is,ne csodálkozzon,hogy zsírosít,tarkótól lefelé kell felvinni. :) Biztos hogy mindig lesz a polcomon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Kitti0216

2015. november 13.

A fodrászom ajánlására kezdtem el használni a rich olajat. Habár én nem ugyanezt a terméket használom, hanem a Rich Pure Luxury Argan De-Frizz & Shine Mist., de egyszerűen imádom. Fantasztikus, hogy pillanatok alatt ragyogóvá és selymessé varázsolja a hajunkat, semmire sem cserélném el. Nekem egyáltalán nem zsírosítja a hajamat, hiszen ahogy a terméken is szerepel, ügyelni kell, hogy a fejbőrünkre ne kerüljön, csak a hajszálakra, ugyanis akkor könnyen előfordulhat a zsírosodás. Egyszóval számomra nélkülözhetetlen termék az illata is nagyon finom, kellemes. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

vega

2015. július 19.

Termékminta keretében próbáltam ki, gyönyörű lett a hajam tőle. Fényes lett és nagyon könnyen kifésülhető - pedig gubancolódásra hajlamos, vékonyszálú, szőkített hajam van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 19.

angelet

2015. május 20.

A termék hirdetésével ellentétben nagyon zsírossá teszi a hajat, konkrétan azonnal hajat kell mosni utána, mert olyan, mintha egy éve nem mostál volna hajat, A nagy reklámmal ellentétben semmit sem ér ez a hajápoló, nem érdemes megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice