LVLY

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boglarr, Módosítva: 2018. augusztus 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A tonik megszabadítja a bőrt az elhalt hámsejtektől, és tökéletesen előkészíti más bőrápolók hatóanyagainak befogadására. A manuka méz és goji bogyó kivonata ellátja a bőrt mindazzal, amire szüksége van az egészséghez és ápoltsághoz.

brbara

2020. április 13.

Nem igazán tudom eldönteni, hogy szeretem e. Először kaptam ajándékba, meglepett, hogy milyen erős tonik, aztán az inci rávilágított, h a glikolsav miatt, amint megszokta a bőröm tök szép lett, ezért újra vettem, egy ideig használgattam, de a BHA-t jobban szeretem, úgyh ez a kis palack ott ül a polcon már vagy egy éve. Ritkán előveszem, olyankor kellemes, de nem ez az első amit leemelek a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Milva07

2020. március 10.

Én a COSRX-t cseréltem le, immáron egy hónapja, illetve a maradékot még el-elhasználgatom. Naponta egyszer, este került a rutinomba. Bőröm kissé száraz/vízhiányos, nem érzékeny, könnyen barnuló, kipirosodásra egyáltalán nem hajlamos, pattanásaim nincsenek. 50 éves elmúltam, egy-két apró pigmentfoltot eltekintve nincsen még a ráncokkal sem problémám. Ezt a részletes leírást bevezetőnek szántam , hogy lehessen tudni, miért az a véleményem, ami.
Nos, a tonik: nagyon kellemes használni, nem allergizál, nem piros utána a bőröm(a legelső használat után sem volt). Szép, egyenletes bőrképhez segít, persze a többlépéses koreai rutin lépéseként. Nekem nem sok a naponkénti használat, a megfelelő fényvédelem úgyis alap. Vattakorongra adagolva használom, jól előkészíti a bőrömet a többi réteg fogadására.
Nekem megy rá 3-4 féle szérum/ampulla, évszaktól, bőröm aktuális állapotától függően, mielőtt az éjszakai krém és a szemkrém zárja a rutint. Nagyon elégedett vagyok, mert egyszerű beszerezni, jó áron.
Van bőr a képemen hozzá :) ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 10.

Van bőr a képemen hozzá :) ;-)

cbl

2020. január 14.

Kimondottan megszerettem. Azért azt érdemes tudni, hogy attól, hogy a glikolsav a második összetevője, még nem tudjuk a ph-ját, ami annyira nagyon durva nem lehet, hiszen nem tépi le az arcom.
T-vonalban zsíros a bőröm, az orromon vannak mitesszerek sajnos, egy alap tonikot kerestem, ami nem csikorgósra szárítja a bőrt, hanem tényleg csak előkészíti a krémezést.
Az illata jó, nekem kb két löttyintés elég a dupla vattakorongra és jól áttörlöm vele az arcom, nyakam. Általában este használom, ha kijön patti (jellemzően pms alatt), akkor azt is szépen leszárítja. Egységesebb a bőrképem, elkerülnek a fehér pattik, szerintem ennyi pénzt simán megér!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

SztanKlari

2020. január 4.

Tényleg jó ha az ember előtte elolvassa, én is innen tudtam, hogy glikolsav van benne, azaz hámlasztásra jó . Első használatkor valószínűleg túl sokat öntöttem a vattára, mivel én is rákvörös lettem, pedig gyakorlott hámlasztónak gondolom magam. Rá kell jönni, hogy mi az ideális mennyiség (nekem 1-2 löttyintés) , de utána csodákra képes. 2 naponta használom csak is este, nem mosom le mindig, hidratálóval másnap reggelre szép sima képet ad. A pattanásokat is lehúzza. Rengeteg ideig elég, árban is megfelelő. Annak ajánlom, aki mellette combosabb hámlasztót is használ és mellé csak kiegészítést keres és nem ettől várja a megváltást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Kelemen77

2019. december 9.

Megvettem a habzó arclemosója mellé. Nálam a glikolsav-tartalma nem okozott problémát, első alkalommal éreztem kis csípést. Olyan tisztának érzem a bőrömet a tisztítás-tonizálás után, jobban felszívódnak a krémek. Csomagolása szép, ár-érték arányban jó. Kevés kell a bőrömre, sokáig fog tartani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

VickyV

2019. november 30.

Először azt hittem, hogy csak a véletlen műve, hogy full piros lett az arcom használat után (más terméket is tettem magamra), de emiatt inkább ezt mellőztem, mert a többit már ismertem, és erre gyanakodtam...aztán nemrég egyik barátnőm is kipróbálta nálam, és őt is kiütötte, szó szerint égett az arca szegénynek. Semmiképp nem tudnám ajánlani másoknak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

pankalany

2019. október 28.

Elhasználtam egy flakonnal és csodás volt a bőröm (de nyilván nem csak ennek a terméknek hanem a teljes rutinnak köszönhetően) de végül én balga nem vettem újra mert a COSRX tonikját is ki szerettem volna próbálni. Ez utóbbinál közel sem éreztem a wow-faktort ezért visszatértem ehhez. Nekem nem okozott irritációt, bár megjegyzem nem kezdő AHA/BHA használó vagyok, árban abszolút verhetetlen, egyedül az illata az amivel nem vagyok teljesen kibékülve mert minden más termékem illatmentes és bár tapasztalataim szerint irritációt nekem a parfümösszetevők sem okoznak, valahogy el vagyok szokva az ilyen erős illattól. Ettől függetlenül tőlem jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Sushi

2019. október 21.

Ez borzalmas!!! Nem vagyok érzékeny bőrű, de ez lemarta a fejemet. Olyan vörös lett tőle az arcom, mintha leégtem volna a napon. Körülbelül 1 óra elteltével múlt el. A pirossághoz persze az égető érzés is társult. Mi a fene ez? 😳

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

amygdala0131

2019. október 9.

Az én bőrömmel nem csinált semmit, se jobb, se rosszabb nem lett tőle. Hámlást nem tapasztaltam, viszont nagyon irritál az alkoholos illata. Talán egy picit mintha szárítaná a bőrömet, de a hidratáló krémek ezt ellensúlyozzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

veresbetti

2019. szeptember 26.

A Cosrx AHA-ja mellett használom, heti kétszer azt, a többi napon pedig ezt a tonikot. Jelenleg ott tartok, hogy ha elfogy a Cosrx akkor nem veszem újra, hanem maradok csak is ennél a terméknél, mivel töredékébe kerül, nem kell várnom rá legalább 4 hetet, csak elugrok a dm-be és tádá.
Na a helyzet az, hogy a kombinált zsíros aknés hol száraz hol foltos hol sebes "csodálatos" arcbőrömmel csodát tesz. Az első pár használat után kipirosodott a bőröm kb 1 órára, de van itthon Eucerin pirosodas csillapító kence meg Bioderma cicabio, szóval pikkpakk orvosoltam a dolgot. Nem ijedtem meg a dologtól mert az én arcborom mindig csinál vmi érzékenységet minden új krémmel/tonikkal/bármivel. Szóval az van, hogy esténként használom, volt hogy elfelejtettem a heti két Cosrx AHA-t, gyönyörűen tartotta a szintet, ja és persze direkt a magas glikolsav miatt vettem meg. Több mint 1 hónapja használom, vattapamacsra öntök jó sokat (ilyen áron nem sajnálom), megvárom míg szárad kicsit az arcomon (kb 2-3 perc), aztán küldöm rá a krémeket. Plusz azért lett ilyen nagy kedvenc, mert nem veszett össze az Akneroxiddal, kenhetem rá közvetlenül, nagyon könnyen eloszlik rajta, na és a lényeg, hogy csodát tesznek. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid