Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Friss virágos, fás és nagyon zöld illat. Illatjegyei közül a legfontosabbak a tömjén, narancsvirág és a fehér pézsma.

keresem Maison Martin Margiela Untitled
Ár: vennék , Eladó: andrea91
Állapot: -, Helyszín: --, fizetés: --
KERESEM! Maison Martin Margiela Untitled
Ár: keresem/megegyezés szerint , Eladó: violator
Állapot: üveges, Helyszín: --, fizetés: --

Nimrod

2017. április 17.

Update: tartossaga iszonyatosan gyatra.

Valóban nagyon zöld és friss, de egyben mély és füstös a tömjén miatt. Viszont az, h semmire nem hasonlít, nem igaz. Nekem azonnal a Mugler Cologne jutott eszembe, főként a narancsvirág és pézsma dominancia miatt, valamint egy kis BV Knot is befigyel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Update: tartossaga iszonyatosan gyatra.

andrea91

2015. október 24.

Azt hiszem fragrantican olvastam egy véleményben hogy ezt kene aliennek nevezni. Hát igen..:) abszolúte semmihez sem hasonlít, ha valamit mégis muszáj, akkor talan a creed jardin d'amalfi hasonló érzetű (nem hasonlo illatú) - az a már-már szemtelenül nyers jelleg ami közös. Rajtam szép szerintem. A legkevésbé sem férfias igazabol el sem tudnám kepzelni férfin, de ha megis, az fix hogy nem egy férfias férfi, hanem valami hipszter lenne..:D
Én nem tudom illatjegyek alapján boncolgatni (ami már egy jo jel, amit összetevőkre tudok egyszerűsíteni -teszem azt 5Nél többet kiérzek - az gyakran ott el is veszti a varázsát :)), a keserű narancs az egyetlen amit ha akarok, tisztán kiérzek benne, a többi nekem eggyé válik, és bármennyire fura, nagyon jó, üdítő nyári illat, idén gyakran használtam. Bar a Kedves nagyon szereti rajtam, semmilyen értelemben nem szexi, nem csábító, nem pasimágnes illat, nuku, ilyet kár remélni tole. A mai parfumerias kinálat hoz kepest végtelenül különleges, szeretem nagyon, sok leépítés volt nalam azota hogy ez megvan, de az o helye stabil a szekrényemben;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

bellehercegno

2015. szeptember 25.

Meglepő név és csomagolás,valami igazán különlegeset vártam ezek után :) Kifújáskor nagyon zöld,amit imádtam benne,mert bár nem vagyok a zöld illatok híve,de az Untitled ezt nagyon minőségi módon tudja.Már-már szerelembe estem, mikor előbújt a tömjén.Ebben a formában még nem találkoztam parfümbe zárva vele,mert határozottan cigarettafüstre emlékeztet és itt el is bukott nálam a dolog,ugyanis nem dohányzom és a cigifüstöt sem tolerálom. Furcsa és meglepő kombináció,a zöld jegyek a tömjénnel,hol egyik-hol pedig a másik dominál jobban,de ott vannak végig egymás mellett,párhuzamosan. Én egy igazán férfias férfin jobban el tudnám képzelni.3 csillag,de csak mert igazán extravagáns! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 25.

petra8403

2015. június 28.

Csere folytán került hozzám pár ml belőle.Nem fűztem hozzá nagy reményeket, hisz távol állnak tőlem a zöld illatok, ráadásul uniszex is...ennek ellenére kíváncsian fújtam a csuklómra.
uhhh!Annyira, de annyira furfangos, egyszerre zöld, de mégis édes.Kell pár perc, mire eggyé válik vele az ember, de utána...jajj!de tetszik!
Jövőre beszerezném.tavaszi-nyári illatomnak, de sehol nem lelem, no és az ára is elég hard.Azért össze kuporgatnam 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Zöld)