Mango

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grainne, Módosítva: 2018. március 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

klau810614

2016. december 9.

Maga az illat üde gyümölcsös virágos és nagyon is szerethető ,nekem tetszett viszont a tartóssága kritikán aluli volt...😏

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

MrsWolf

2016. november 28.

Anyu kapta valakitől ezt a kis parfümöt. Hát....nem vennénk meg. Nem valami nagy szám. Nem is egyedi, nem is túl tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Mirácska09

2014. március 18.

Finom virágos illat, de nekem túl egyszerű, ezért csak 3 csillag jár neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Finom virágos illat, de nekem túl egyszerű, ezért csak 3 csillag jár neki.

Rild

2013. november 4.

Évek óta használom, nagyon szeretem. Bőven elég belőle 2 fújás. Továbbra is venni fogom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

njusziful

2013. március 11.

Nekem nagyon tetszik, finom, púderes illata van, nem tolakodó, nem hivalkodó. Elsőre nem tetszett, most azonban már a második 60 ml-est használom. Szaglásztam pár edt-t azóta, de azok nagyon brutálisak valahogy. Az illatát a nap végén is érzem, pedig ez elég ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 11.

Sorea

2012. március 17.

Ajándékba kaptam szintén, de nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Ajándékba kaptam szintén, de nagyon szeretem!

doramora

2012. február 8.

Első parfümöm, amit még évekkel ezelőtt kaptam :) Akkor szerettem, de most már nem fújnám magamra, nagyon erős, émelyítő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

Milli006

2012. január 2.

Borzalmas "illata" van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 2.

Borzalmas "illata" van...

anita

2011. december 21.

Ajándékba kaptam, de képtelen vagyok elviselni az illatát. Én inkább öregesnek mintsem nőiesnek mondanám. Tartósnak mondom, bár lehet hogy csak beképzeltem, mert már annyira szabadulni akartam volna az illatától.
Tovább adtam anyukámnak, neki még so-so tetszett, de a harmadik használatkor a kifújó műanyag része megadta magát és eltört, ezáltal lehetetlenné vált a használata :D Szóval a sorsa rövid úton megpecsételődött. A dísz aranyos rajta, de a minőség nem meggyőző.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 21.

solyaorsolya

2011. október 22.

Jellegzetes, rózsás-virágos, nőies illat, de finom rózsás nem olyan kölni hatású. Tartós, szerintem nagyon jó maga katgórájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Lyral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.