Egyéb

Ár:   51 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. december 15.

Ár:   51 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: shiso levél, neroli, bazsalikom

Szívjegyek: nárcisz, jázmin, írisz

Alapjegyek: sumac (szömörce), dohány, labdanum/cistus (balzsamos szuhar), ausztrál szantál

LocseiZsuzsanna

2021. január 28.

Egyik legújabb szerzeményem az arany mellé, a minta meggyőzött így üveg lett belőle. Rajtam a dohány csak az elején, kifújáskor érződik, utána teljesen "benőiesedik", egy púderes, édes szilvás hosszan tartó és nagyon egyedi illat lesz belőle. Szilva nincs a jegyek között, de ahogyan a felsorolt jegyeket sem tudom egyenként kiérezni benne, úgy valószínű a kombináció lesz az én bőrkémiámmal ilyen cukros (jó értelemben) púderes, kifejetten a rózsaszín színt eszünkbe juttató szilva gyümölcshöz hasonló. Nagyon kellemes!!!! Olyasmi mint a Micallef Ananda Dolce, csak a barack jegy helyett pici szilva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 28.

jomosono

2020. december 5.

Az üveg nagyon bizarr,de az illat csodálatos .... virágos pipadohány,különleges kombináció..nagyon tartós bőrön.Kiváncsian várom a többi illatnak a mintáit is..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 5.

Tiziana

2020. január 18.

Teljesen zavarba ejtő.Azt sem tudom hol kezdjem...először is, az üveg/ek
illetve üvegszívek mindenféle színben. Az az érzésem, pont akkorák mint egy emberi szív.
Olyan fura kézbe venni, miközben nem tudom levenni a szememet róla ahogy állnak,
vagy inkább lebegnek a pulton,a külön erre a célra gyártott átlátszó plexi tartóban.
Mintát kaptam és alig tudom értelmezni.
Nem az összetettsége miatt, hanem az érzések miatt amiket bennem kelt.
A hölgy a Cherry-ben épp valaki másnak mutatta, szerinte ez az igazi független parfüm művészet.
Nem mindennapi az biztos.A shiso- neroli adta frissesség csak pillanatokig tart,azután olyan nárcisz bomba
robban, terjed szét,hogy tarol mindent. Fokozatosan kb. 20 perc múlva édes,és nagyon furán illatosított dohány érződik.
Na most szerintem a nárcisz,és a dohány a rekettye virággal nem harmonizálnak, inkább egyfolytában
egymásnak feszülnek, szinte kiütik egymást,nekem meg belendül a gyomrom tőle, mint egy viharos hajózástól.
A nárcisz borzasztóan vintage, kissé nyomasztó emléke, amikor réges-rég minden ebédlő asztalon ott állt
a kötelező csokor a piacról...ehhez jön még a többi virág, és a közelben tartott pipadohány...hát nem tudom.
Valószínű hogy nagyon különleges kívül-belül az egész úgy ahogy van, de bennem
egy kis félelmet kelt ez a baljós illat, mintha valami ismeretlenül rossz következne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Teljesen zavarba ejtő.Azt sem tudom hol kezdjem...először is, az üveg/ek
Mintát kaptam és alig tudom értelmezni.
Nem az összetettsége miatt, hanem az érzések miatt amiket bennem kelt.
Valószínű hogy nagyon különleges kívül-belül az egész úgy ahogy van, de bennem