Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Blackey

2019. január 14.

Nem csodaszer, de kb 15 éve mindig velem van. Szeretem, mert jó az illata és az árnyalata (53-as) nekem tökéletes.
Kezdésnek vagy könnyebb sminkhez jó cucc, mivel nagyon olcsó, de nem egy nehéz púder.
Ha nincs kedvem nagyon sminkelni, akkor szívesen használom, de néha beleviszem a komolyabb sminkelésekbe is.
Nekem nem okozott pattanást és másoknak se, akiken használtam.
A fedése nem a legjobb és nem egy brutál tartós, de mint írtam, kezdésnek és könnyed aminkhez szuper lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Nekem nem okozott pattanást és másoknak se, akiken használtam.

tátombák

2014. június 3.

Régóta törtem a fejem rajta, hogy beruházok egy új púderre, ami olcsó, és a mindennapokban elvagyok vele, amikor nem a tökéletesség a cél. Az egész boltban ez volt a legolcsóbb, ~330 ft. Mivel volt kint teszter, viszonylag könnyű volt a választás. A boltból kilépve egyből megbontottam, és akkor ért a megdöbbenés: olyan elviselhetetlen büdös kullancsriszató szaga van, hogy én nem is értem, hogy adhat ki egy ilyet valaki a gyártósorról, abban a tudatban, hogy ezt valaki az arcára keni... Hirtelen arra gondoltam, hogy azonnal kidobom még ott helyben, pedig sosem csináltam ilyet, és finnyás sem vagyok különösebben az illatok terén.
Aztán végül adtam neki egy esélyt, egy gyors kiruccanáshoz tettem fel. A kiszerelés a legelső púderemre emlékeztet, amikor még nem is tudtam mire való :) 15 gramm van a kis dobozkában, kérdéses, hogy elhasználom-e. A fedése minimális, ecsettel kissé porzik, de kiküszöbölhető. Hosszantartó matt hatást várni nem érdemes, pár órát bír. A szaga bőrön nem érződik, csak felvitelkor szerencsére. De annyira rettenetes, hogy 2 csillagnál többet nem tudok neki adni.

UPDATE: tele lettem tőle pattanásokkal. Nem pont így akartam újra tininek érezni magam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Kata lizator

2014. május 26.

Egy árnyalattal sötétebb színt sikerült vennem, mint amilyen a bőröm (a legvilágosabbat kellett volna, csak nem volt belőle). Sajnos így nem tudom használni, csak kontúrozásra, de arra nagyon jó. Most gondolkodom, hogy megvegyem a legvilágosabbat... de nem tudom. Az azért jobban visszatart, hogy illatanyag van benne. Az illata egyébként nem olyan rossz, csak nagyon erős.
Az ára nagyon jó. És nem is képzett pattanásokat, pedig arra hajlamos vagyok.
Nem adok 5-öst, mert nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Az ára nagyon jó. És nem is képzett pattanásokat, pedig arra hajlamos vagyok.
Nem adok 5-öst, mert nem csodaszer.

Ella

2014. április 11.

Szerintem furcsa színekben kapható. Egyszer használtam egy, az arcbőrömnél világosabb árnyalatút, picit elütött az eredeti színemtől, de elhasználtam. Másodjára egy sötétebbet választottam, de az otthon, napfénynél pirosas volt, szóval pirosító lett belőle. Nem lenne rossz ez a púder, jó az állaga, mondjuk a propylparaben nem tetszik, viszont ezt is elnézném és újravenném, ha lennének (vagy ha vannak, akkor az üzletekbe is szállítanának és könnyedén fellelhetőek lennének) más színárnyalatok is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

zizi

Korcsoport: >54
2012. június 2.

Használtam nagyon sokáig ezt a pudert, a 41-es árnyalatot.Számomra nagyon jó , nem sokban különbözik a drágább külföldi márkáktól.Időnként vissza-vissza térek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 2.

Hidratálók: Lanolin

Kaolin 0 0